Polina Gagarina / Полина Гагарина

Tallinnas esineb suure kontserdiga Polina Gagarina

Ainult 31.05  piletid erihinnaga: 2. korrus – kõik piletid 10 €, 1. korrus – kõik piletid 17 €, parter – kõik piletid 25 €.
(Piletite täishinnad 15-50 €)!


Kohalikud korraldajad TCC.EE annavad teada  vene estraadi ühe nõutuima ja populaarseima laulja suurtest kontsertidest Eestis ja Lätis. Kaunis, õrn ja võluv laulja esitleb Tallinnas ja Riias uut värviküllast fantastilist teatraliseeritud show´d „Polina“. Võrratu vokaal ja ainult elav esitus.

29. september -  Arena Riga
30. september -  Tondiraba jäähall, Tallinn

Polina Gagarina on üks nõutumaid artiste. 2016. aasta aprillis tuli Tallinnas  kohe organiseerida ka teine kontsert,  kuna esimese kontserdi piletid müüdi välja – ilma liialdamata -  momentaanselt. Muide, ka teise kontserdi pileteid haarati lausa lennult ja müüdi läbi paari nädalaga. Samal aastal ei saanud Riia Kongresside Maja kõiki soovijaid vastu võtta. Seetõttu otsustasid kohalikud organisaatorid TCC.ee korraldada  Tallinna ja Riia kontserdid kõige suurematel väljakutel. Seekord ootab teid ainulaadne teatraliseeritud show „Polina“, mille loomisel osales üle 100 inimese.

2015. aastal esindas Polina Eurovisiooni laulukonkursil Venemaad. Laulja edestas paljusid tugevaid osalejaid ja saavutas finaalis auväärse teise koha.

Polina on paljudele meelde jäänud ka  sellega, et ta on  Esimese kanali populaarse show „Golos“ („Hääl“) mentor. Just sel ajal salvestas ta dueti  show´ teise mentori Bastaga (Vassili Vakulenko) ja seejärel andis välja oma kolmanda stuudioalbumi „9“. Mais sai laulja teist korda emaks. Polina ei kavatse  pikemaks ajaks koju jääda, sest austajad  sõna otseses mõttes nõuavad ta kontserte. Juba septembris rõõmustab ta oma kontsertidega arvukaid austajaid Baltimaades.
Hoolimata sellest, et piletid pole veel müügile tulnud, soovitavad kohalikud organisaatorid nende soetamisega kiirustada, sest Polina Gagarina on püstitanud omamoodi rekordi – palvete hulgalt organiseerida Baltimaades kontsert.

Polina Gagarina pole ainult laulja, vaid ka näitleja ja modell. Ta on paljudele meelde jäänud filmi „Odnoi levoi“ järgi, kus mängis üht peaosa.

Polinal on suur hulk autasusid, sealhulgas on ta olnud festivali Aasta Laul mitmekordne laureaat, preemia «Fashion People Awards“ laureaat nominatsioonis „Fashion-laulja“,  Muz-TV preemia laureaat. Ka on Polina prestiižse preemia Kuldne Grammofon omanik,  „Parima laulja“ tiitli (telekanali RU.TV versiooni järgi) ning tiitli „Aasta naine“ (ajakirjade GQ ja Glamour versioonide järgi) omanik. 2016. aastal võitis Gagarina   Muz-TV preemia  nominatsioonis „Aasta läbimurre“, samuti nominatsioonis „Kõige stiilsem Venemaal“ (ajakirja „HELLO! Russia“ versiooni järgi).

Hiljuti esitles Polina Gagarina oma 30. sünnipäevaks välja antud singlit „“Dramõ bolše net“ („Enam pole draamat“) ja sattus  iTunes´i edetabeli tippu. Näitleja  rõõmustab endist viisi oma austajaid ja juba päris varsti esitleb ta oma uut programmi „Polina“ Tallinnas ja Riias.

Polina Gagarina eelolev kontsert väljub muusikalise show´ raamidest. Tantsutrupp, originaalsed videoinstallatsioonid, muljet avaldavad eriefektid ja palju teisi üllatusi. Kontsert, mida ei tohi maha magada.

Tallinnas esineb suure kontserdiga Polina Gagarina

Ainult 31.05  piletid erihinnaga: 2. korrus – kõik piletid 10 €, 1. korrus – kõik piletid 17 €, parter – kõik piletid 25 €.
(Piletit

Ajad ja hinnad
Lasnamäe linnaosa, Tondiraba jäähall, Tallinn

Polina Gagarina / Полина Гагарина

30.09.2017, 19:00 - 23:59

Hind alates: 14.6 €
Maksimumhind: 29.6 €
Omadused