Pirita kloostri jõulumaa

Käesoleval aastal esmakordselt aset leidev Pirita kloostri jõulumaa. Kolmandast neljanda advendini toimuval sündmusel on rohkelt avastamise ja isetegemise rõõmu nii lastele kui suurematele, saab nautida armastatud artistide kontserte, suurejoonelisi erietendusi ning panna ise käed külge mitmetes töötubades. 

Eelnevale lisaks leiab samas toimuvalt jõululaadalt põnevaid kingitusi kallitele ning hõrku kehakinnitust igale maitsele. Kaheksa päeva jooksul astuvad lavale mitmed tuntud Eesti muusikud, toimuvad ainulaadsed teadus-show´d ning tsirkuse- ja mustkunstietendused. Suure lava kogemuse saavad lisaks ka alles tuult tiibadesse koguvad artistid ning nii piirkonna kui üle linna tegutsevad huviringid, lasteaiad ja koolid. Mõistagi ei puudu jõulumaalt ka see päris õige jõuluvana ning kaunistatud ja tulesäras kuusepuu.

Sündmus on kõigile tasuta.

Käesoleval aastal esmakordselt aset leidev Pirita kloostri jõulumaa. Kolmandast neljanda advendini toimuval sündmusel on rohkelt avastamise ja isetegemise rõõmu nii lastele kui suurematele, saab nautida armastatud artistide kontse

Ajad ja hinnad
Pirita linnaosa, Pirita kloostri varemed

Pirita kloostri jõulumaa

13.12 - 20.12.2020, 12:00 - 20:00

Omadused
Uudiskiri