Pärnu Mudaravila

Mudaravila neoklassitsistlik hoone on Pärnu kuurordi üks olulisemaid sümboleid. Hoone projekteerisid Olev Siinmaa ning baltisakslastest Erich von Wolffeldt ja Aleksander Nürnberg ning see valmis 1927.a. I maailmasõjas mahapõlenud supelasutuse asemele.

Pärnu mudaravila, samuti kuurordi ajalugu, võib alustada aga juba aastaga 1838, mil mereäärses supelasutuses pakuti suvel sooje merevanne ning talvel saunamõnusid.

Ka nõukogude ajal oli mudaravila töörahva tervise teenistuses, Eesti iseseisvudes jäi aga tühjaks ja funktsioonita. 2014. aastast on ajaloolises mudaravilas avatud hubane butiikspaa.

Mudaravila neoklassitsistlik hoone on Pärnu kuurordi üks olulisemaid sümboleid. Hoone projekteerisid Olev Siinmaa ning baltisakslastest Erich von Wolffeldt ja Aleksander Nürnberg ning see valmis 1927.a. I maailmasõjas mahapõlenud

TripAdvisori reiting
Põhineb 3 arvustusel | Kirjuta arvustus
  • Измазали в лечебных целях =)

    Очень интересный опыт. Никогда не занимался грязелечением - решил попробовать. Опыт крайне познавательный. Это, во-первых, приятно. А, во-вторых, вполне себе оздоравливает.

  • exelente lugar para ir de paseo

    un buen lugar para ir a caminar por que esta a lado de la playa, me imagina que hace 30 anios era un buen spa, pero ahora esta cerrado hace mas de 10 anios y seria muy buena que lo abrieran otra ves...

  • Очень приятно было в бане

    Самое приятное что по утрам цены значительно низкие. В комплексе несколько бань, бассейн, душ шарко. Всем советую


Omadused