Päikeseloojangu kruiisid ja kontsertid merel purjelaeval Hoppet

Päikeseloojangu kruiisid ja kontsertid merel purjelaeval Hoppet

Raiekivi tee-2, Kuressaare linn, Saaremaa vald, Saare maakond

Vaata kaardil

Suvi, päike, saar, ajalugu - puudu on veel päikeseloojang, meri ja hea muusika. Seda kõike ühendavad Saaremaal Kuressaare lahel toimuvad kontsert- ja päikeseloojangukruiisid Eesti 1926.a. purjelaeval Hoppet.

Reisid väljuvad suveõhtutel Kuressaare lossi kõrvalt, pardale mahub kuni 50 külalist. Kontserte leidub igale maitsele alates etno- ja pärimusmuusikast ning jazzist kuni meremeeste laulude ja digitaalse DJ muusikani.
Telli muhedalt privaatne reis või liitu planeeritud sündmusega, kuhu piletid leiad Facebookist ja kodulehelt. Pardal pakume ka kohalikku rannarahva kööki ja käsitööjooke.

 

Ajad ja hinnad

Avatud ainult ettetellimisel

 • Täiskasvanu:

  alates

  25 €
 • Laps:

  alates

  20 €
 • Täpne hind selgub teenuseosutajaga konsulteerimisel.

Omadused

 • Ligipääs ratastooliga

Ligipääsujuhend

Raiekivi tee asub Raiekivi Säärel, Tori abajas, 150m Kuressare Lossi müüridest, 100m kaugusel spaa-hotellidest GoSpa, Meri ja Rüütli. Jalutada saab kohale läbi lossipargi. Autode parkimine hotellide parklates või linnatänaval.

Ligipääs

 • Viidastatud või tähistatud
 • Juurdepääsutee kõvakattega
 • Ekskursioonibussiga
 • Ühistranspordiga

Lähedal asuvad peatused

Buss: Tori

Koordinaadid

Vaata kaardil

Hinnangud

ivok674

ivok674

weekend in Kuressaare, Saaremaa,

we spent Saturday afternoon with friends on board schooner "Hoppet" to visit Abruka . The ship's crew was super and so friendly. Food on board just excellent and delicious. "Hoppet" is almost 100...

Liisa K

Liisa K

Great experience, nice crew, just perfect island tour

over 90 years old wooden sailing ship was quite suprising experience. located next to middle age castle in nice harbour they offer bay cruises and trips to local small island and sunset cruises. We...

Lähipiirkonnas

Vaata kaardil