Pähklipureja ja pimeduse lord

MÜSTILINE JÄÄETENDUS:  „PÄHKLIPUREJA JA PIMEDUSE LORD“
 
Põnev lugu, vapustavad videodekoratsioonid, vaimustav muusikaline seade, mis on kohandatud rocki stiilis, ja kõrgetasemeline näitlejameisterlikkus lennutab vaataja maagia atmosfääri ja jätab endast unustamatu elamuse!
Traditsiooniliselt kõik Pähklipureja teatri- ja jäälavastuste vaatajad on harjunud etendust tajuma klassikalises vormis maagilise uusaasta muinasjutuna, kus hea võidab kurja. Antud juhul suure autori plaani kohaselt teos aga sisaldab sügavamõttelist filosoofilist mõtet, see lugu on täis müstikat. Hoffman püüdis tõstatada selliseid keerukaid küsimusi nagu: inimese võitlus iseendaga, sisemiste üleelamiste piinad, isiksuse tahtejõud, tema teadmised, inimese ja ühiskonna suhted, moraalsed, vaimsed väärtused sõltumata väliskestast.
Jääetenduse „Pähklipureja ja pimeduse lord“ müstiline fantastiline mõte avaneb põhielementide kaudu: lummav Pjotr Tšaikovski klassikaline muusika kaasaegses töötluses, uusimad eriefektid, originaalsed, värvikad kostüümid ja näitlejate maskid, aga ka videodekoratsioonid, tänu millele saab iga vaataja tunda end osana toimuvast. Jää lisab etendusele selle loomuliku emotsionaalsuse, kiiruse, ruumi mahu ja energia, põhialuse aga moodustab jääžanri näitlejate särav mäng. Kaunima spordiala ja emotsionaalse näitlemise kombinatsioon jätab iga vaataja südamesse ainulaadse mulje.
 
 

MÜSTILINE JÄÄETENDUS:  „PÄHKLIPUREJA JA PIMEDUSE LORD“
 
Põnev lugu, vapustavad videodekoratsioonid, vaimustav muusikaline seade, mis on kohandatud rocki stiilis, ja kõrgetasemeline näitlejameisterlikkus lenn

Ajad ja hinnad
Lasnamäe linnaosa, Tondiraba jäähall, Tallinn

Pähklipureja ja pimeduse lord

25.12.2019, 18:00 - 23:59

Hind alates: 8.6 €
Maksimumhind: 32.1 €
Omadused
Uudiskiri