Paekalda Puhkekeskuse parvega snorgeldamine Rummu karjääris

Paekalda Puhkekeskuse parvega snorgeldamine Rummu karjääris

PAEKALDA, Rummu alevik, Lääne-Harju vald, Harju maakond

TELLI Vaata kaardil

Rummu karjäärijärv oma kristallselge vee ning mitmekesise järvepõhjaga on olnud sukeldujate ja snorgeldajate meelispaigaks pikka aega. Järve põhjas asub omamoodi veealune muuseum, mis pakub võimsaid elamusi. Veepõhjas on mitmed hooned ja garaažid, veealune nõiamets, huvitav taimestik ja muidugi kalad.

Paekalda korraldab parvedega snorgeldamisväljasõite, mille käigus külastame Rummu karjääri erinevaid põnevaid paikasid ja piilume neid läbi vee. Snorgeldamist juhendab instruktor ning osalejatele antakse varustus, mis sisaldab kalipsot, maski-toru, lestasid ja soovijatele muidugi ka päästevestid.

 

Ajad ja hinnad

Avatud ainult ettetellimisel

  • Täiskasvanu:

    alates

    45 €
  • Täpne hind selgub teenuseosutajaga konsulteerimisel.

    TELLI

Omadused

Ligipääsujuhend

Paekalda Puhkekeskus asub Lääne-Harju vallas, Rummu alevikus, karjäärijärve lõunapoolsel kaldal (ca 50 km Tallinnast). Teekond meieni on järgmine: Tallinna poolt tulles tuleb sõita mööda vana Keila-Haapsalu maanteed Vasalemma poole, ületada Vasalemma sild ning sõita edasi, kuni tuleb Munalaskme-Riisipere ristmik. Sealt tuleb pööra vasakule ning kohe esimesel võimalusel paremale kruusateele. Peale paari kilomeetrit kruusateed hakkabki metsa varjust paistma Paekalda Puhkekeskus/Elamuskeskus.

Ligipääs

  • Viidastatud või tähistatud
  • Sõiduautoga

Lähedal asuvad peatused

Buss: Murrangu

Koordinaadid

Vaata kaardil

Tutvu ka teiste pakkumistega

Lähipiirkonnas

Vaata kaardil