Orthodox Singers. Jõulukontsert Tallinna Toomkirikus

ORTHODOX SINGERS Valeri Petrovi juhatusel.
JÕULUKONTSERT Tallinna Toomkirikus


Neljapäeval, 04. jaanuaril kell 19.00 ootab Orthodox Singers kõiki oma austajaid traditsioonilisele Jõulukontserdile Tallinna Toomkirikusse.  Kontserdil esitatakse nii vanu kui kaasaegseid õigeusumuusika jõuluteoseid ja maailma vaimuliku muusika tippteoseid.

Kontserdikava on täis kauneid jõululaule. Ansambel esitab vanavene, Serbia, Kreeka, väga haruldast Süüria jõulumuusikat.  Kõlavad ka Valeri Kalistratovi,  Mihhail Lagunovi, John Taveneri, Galina Grigorjeva jõuluteosed. Saab kuulata ka Valeri Petrovi vaimulikku heliloomingut.

Vokaalansambel Orthodox Singers on tuntud õigeusumuusika tutvustaja ja edendajana nii Eestis kui ka mujal. Ansambli esinemismaneeri iseloomustab täielik süvenemine pühakirja igasse sõnasse, laitmatu hääletehnika ja stiilitaju. Kriitikud on korduvalt esile tõstnud ansambli lausa üleloomulikku oskust säilitada  esitamise käigus teose vormiühtsus, saavutades samal ajal võrratult dünaamilise piano, mida kõige paremini kirjeldab väljend ”heli sulab ära”. Ansambel koosneb kutselistest muusikutest ja on pühendunud õigeusu kirikulaulule, mida kontserdisaalis saab harva kuulata. Ansambel tegutseb Eesti kultuurimaastikul  peaaegu 29 aastat. Dirigent ja kunstiline juht Valeri Petrov.

Pileteid Jõulukontserdile kontserdile hinnaga 15.-/10.- saab osta Piletilevi müügipunktidest, samuti enne kontserdi algust kohapeal.

ORTHODOX SINGERS Valeri Petrovi juhatusel.
JÕULUKONTSERT Tallinna Toomkirikus


Neljapäeval, 04. jaanuaril kell 19.00 ootab Orthodox Singers kõiki oma austajaid traditsioonilisele Jõulukontserdile Tallinna Toomkirikusse. 

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Tallinna Toomkirik

Orthodox Singers. Jõulukontsert Tallinna Toomkirikus

04.01.2018, 19:00 - 23:59

Hind alates: 10 €
Maksimumhind: 15 €
Omadused