Oreli rõdukontsert

Kuressaare Kultuurivara korraldab 2017/2018. hooajal Edoardo Narbonaga persoonisarja “Särav interpreet”, kuhu kuuluvad “Oreli rõdukontserdid” Kuressaare Laurentiuse kirikus, “Luule ja klavessiin” Kuressaare Linnateatris ja “Kellaviietee” kontserdid Kuressaare raekoja saalis.

Narbona on lõpetanud Giuseppe Verdi nimelise Torino konservatooriumi oreli ja orelikompositsiooni, muusikateooria ja kompositsiooni ning orkestridirigeerimise erialal. Lisaks on ta omandanud magistrikraadi muusika didaktikas. Praegu täiendab Edoardo end oreli alal Amsterdamis Bernard Winsemiuse juures.

Edoardo Narbona on Itaalias Torinos toimuva Põhjamaade festivali “Terre del Nord Torino” algataja ja oli aastaid festivali kunstiline juht. Samuti on ta I Musici di San Grato kammerorkestri asutaja ning oli selle peadirigent ja kunstiline juht alates aastast 2003. Nüüd tegutseb ta kammerorkestri külalisdirigendina.

Kuressaare Laurentiuse kirikus toimuvatel “Oreli rõdukontsertidel” astub Edoardo Narbona üles organistina.
4. märstil tulevad  esitamisele Itaalia orelimuusika pärlid  - B.Marcello, B.Galuppi, G.B Pescetti,
G. Frescobaldi

Korraldaja: Kuressaare Kultuurivara

Kuressaare Kultuurivara 2017/2018 hooaja toetaja on Saaremaa Spaa Hotellid.

Lisainfo: www.kultuurivara.ee

Facebook: Kuressaare kultuurikeskus

 

Kuressaare Kultuurivara korraldab 2017/2018. hooajal Edoardo Narbonaga persoonisarja “Särav interpreet”, kuhu kuuluvad “Oreli rõdukontserdid” Kure

Ajad ja hinnad
Kuressaare linn, Kuressaare Laurentiuse kirik

Oreli rõdukontsert

04.03.2018, 15:00 - 23:59

Täiskasvanu: 3 €
Omadused
sünnipäev EV100