OOTUSE AEG

Arsise kellade kooli ja Meero Muusiku advendikontsert Tallinna Jaani kirikus 02.detsembril kl 17

 

Esinejad:

·         Arsise Kellade Kooli õpilaste ansamblid (kokku 30 õpilast)

·         Meero Muusiku laululapsed ja noored(kokku 75 õpilast)

 

Arsise kellade kooli ja Meero Muusiku ühiskontserdi näol on tegemist pikaajalise traditsiooniga, mille eesmärgiks on muusikalise huvihariduse pakkumine lastele ja noortele ning rikastada kultuuri läbi kontsertide.

 

Mõlemad koolid on olnud tegevad Eesti haridus- ja kultuurimaastikul juba üle 15 aasta, pakkudes lastele ja noortele mitmekülgset huviharidust ja huvitegevust. Üle 15 aasta tegevust näitab mõlema kooli jätkusuutlikkust ja sama sümboolset tähendust kannab ka käesolev ühisprojekt millel täitub tänavu  juba 10 nes aasta.
Kontserdil kõlava kellamuusika ja lauluhääle sümbioos on köitnud nii õpilasi kui õpetajaid olles mõlema kooli jaoks õppeaasta üks tähtsündmusi. Aasta aastalt on kontsert kasvatanud publlikut ja saanud oodatud sündmuseks enne tihedat jõulukontsertite algust, et luua  jõulumeeleolu ja tuua hingele pisut rahu.    

 

Meero Muusik / www.meero.ee

Meero Muusik on huvialakool, kus rikkalikku ja põnevat muusikamaailma avastavad enda jaoks ligi 500 õpilast vanuses 5 kuud - 19. aastat. Kooli eesmärgiks on tuua lapsed juba varajases lapseeas muusika juurde, arendada nende loovust läbi emotsioonide, rütmide, helide, liikumise ja sotsialiseerumise. Lisaks igapäevasele harjutamisele pakub kool õpilastele palju esinemisvõimalusi erinevatel kontsertidel ja osalemist konkurssidel.

Arsise Kellade Kool / www.arsis.ee

Kellade Kool on välja kasvanud Arsise kellade ansambli tegevusest, kes tuntud oma kellamuusikaga nii kodu- kui välismaal. Kool, mis avas oma uksed 1999.a, on tänaseks kasvanud 300-õpilasega huvikooliks tegutsedes lisaks Tallinnale ka Tartus.

Kellade kooli üheks väljundiks on samuti kontserttegevus. Juba esimesest kursusest alates esinevad õpilased kooli traditsioonilistel talve- ja kevadkontsertidel ning väljaspool koolimaja toimuvatel üritustel

Arsise kellade kooli ja Meero Muusiku advendikontsert Tallinna Jaani kirikus 02.detsembril kl 17

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Jaani kirik, Tallinn

OOTUSE AEG

02.12.2017, 17:00 - 18:15

Hind alates: 6 €
Maksimumhind: 8 €
Omadused