Ööpäev Põlvas 2024

Soesaare küla, Põlva vald, Põlva maakond

Osta pilet Vaata kaardil

ÖÖPÄEV PÕLVAS on linnaruumifestival, mille eesmärgiks on elavdada üheks nädalavahetuseks muidu rahulikuna näiva väikelinna elu. Elu kihab sel nädalavahetusel ööl kui päeval! Tegemist on kogupere festivaliga, kus põnevaid tegevusi ja elamusi leiab nii suur kui väike. Kontserdid, peod, töötoad, näitused, laste atraktsioonid, sportlikud ettevõmised, Põlvamaa käsitöö ja oma saaduste laat ja palju palju muud.
 
Mis toimub?
KONTSERDID Põlva Keskväljakul, Põlva Keskraamatukogus ja Põlva
Kultuurikeskuses: KARL-ERIK TAUKAR BAND, REKET, KARMID TORUD jt.
ÖÖPEOD linnas- kultuurikeskuse ühe Ö klubis, Ku Ke Galerii õuel, Käbliku õllebaaris ja terrassil, ööklubis KINO, klubides Aal ja Vana Vaksali pubi, Tillu kohviku terrassil jm.
LASTE ATRAKTSIOONID: Mullipallid, mini-golf, viburajad, karussell ja benji-batuut. Ahhaa teadusteater ja põnevad eksponaadid- Robot Oskar, tagurpidi tõukeratas, õhukahur, õhupallifotobox.
SPORTLIKUD ETTEVÕTMISED: "Tund tervisele" tervisekõnd ümber Põlva järve, Lastejooks "Usin Jooksja" linnastaadionil.
PROGRAMM Põlva Noortekeskuses  "TEHNO / ROBO / GAME" Arvutitehnika näitus, robootika töötoad ja VR mängude võistlused. Õuetegevused ja pop-up kohvik.
HOP ON HOP OFF Linnaekskursioonid ja meeleolukad bussisõidud kahekorruselise bussiga.
RANNAS paadid ja kanuud, veelaua sõidud Wakepargis.
 
NÄITUSED:
* Fotonäitus "KRATI METAFOOR" Põlva Kultuurikeskuses. Avamine 30.05.2024 „Krati metafoor" on fotograafia-alane koostööprojekt, mille on loonud Eugénie Baccot, Cyril Abad (Prantsusmaa) ja tehisintellekt nimega Midjourney.
 
* Kultuurikeskuse kaasaegse kunsti galerii, Ku Ke Galerii, avamine 31.05.2024! NÄITUS "LAPSEPÕLVEPUNK", kuraator Margret Paide.
 
̽Festivali kava avalikustamine: APRILL 2024!
 
Vaata lisa: polvapaevad.ee

Ajad ja hinnad

Soesaare küla, Põlva linn

    Ööpäev Põlvas 2024

  • 30.05 - 02.06.2024, 18:00 - 15:00

Ligipääsujuhend

Koordinaadid

Vaata kaardil