Omal käel tuur "Avasta Nõmme - küla keset linna"

Nõmme on väga hinnatud, rahulik ning miljööväärtuslik piirkond. Selle ajaloolised huvitava arhitektuuriga hooned ning väiksed armsad tänavad justkui kutsuvad sind neid avastama. Rohelise aedlinnana on see asum väga armastatud nii kohalike kui ka kaugemalt tulijate poolt. 

Alustades tuuri Nõmme raudteepeatusest, saate külastada sealsamas hoones olevat Nõmme muuseumit ning veidi eema asuvat Nõmme rahu kirikut. Väikseks kehakinnituseks võite läbi põigata kohalike seas väga tuntud Nõmme Sõõrikukohvikust või ilusast Nõmme turust, kus saate osta värskeid kodumaa puu- ja juurvilju.

Glehni parki jõudes ootab teid ees palju rohelust ning kunagise Nõmme linna rajaja Nikolai nov Glehni poolt kaunile mäenõlvale ehitatud uhke keskaegses meenutavas stiilis loss. Päeva teises pooles veetke aega Nõmme Seikluspargis või nautige sooja suvepäeva Nõmme Spordikeskuse välibasseinis.

Meeldejäävaid elamusi kaunis Nõmme aedlinnas!

Nõmme on väga hinnatud, rahulik ning miljööväärtuslik piirkond. Selle ajaloolised huvitava arhitektuuriga hooned ning väiksed armsad tänavad justkui kutsuvad sind neid avastama. Rohelise aedlinnana on see asum väga armastatud nii kohalike kui ka kaug

Vaatamisväärsused teekonnal
Omadused
Uudiskiri