Õllesummer Festival 2018

4-6. juulini toimuv linnafestival Õllesummer tähistab sel aastal oma 25. juubelit. Tallinna Lauluväljakul peetav suve suurim pidu toob lavale tõeliselt vinged maailmanimed nagu Franz Ferdinandi (UK), Pet Shop Boysi (UK), Armin van Buureni (NL). 

Kolm päeva kestev suve parim pidu toob lisaks rahvusvahelistele staaridele ka kodumaise koorekihi. Nii astuvad seitsmel laval publiku ette Arop, Patune Pool, Koit Toome, Tanel Padar, 5 Miinust, NOËP, Öed, Smilers, Ines, Põhjakonn, Arg Part, Regatt, Shanon, Terminaator, Laura, Orelipoiss, Sibyl Vane, Reket, Meister Jaan, Vajé, Around The Sun, The Boondocks, La-La Ladies, Merike Susi, Uku Suviste, Sofia Rubina, Lauri Liiv, jpt.

B&G jazzialal toovad armastatud artistid teile maailmalavade tribute-etteasteid ning nautida saab nii malbet bossat, kõlavat Sinatrat kui ka jalga keerutavat salsat. Teiste hulgas astuvad lavale elektropoppi viljelev prantsuse YouTube’i sensatsioon KIZ ja mahehäälne house-muusika vokalist Jay Sebag.

Õllesummer on alati olnud mõnus koht sõpradele kohtumiseks ja uute tutvuste loomiseks. Tühi kõht aga sõpra ei tunne. Mitusada väga eriilmelist toitlustajat teevad endast kõik, et nii burksisõber, vegan kui ka põline šašlõkiarmastaja oma kõhud täis saaksid. Lisaks saab tutvuda kõige põnevaga jookidemaailmast – smuutidest käsitööõlledeni!

Ära jää ilma suve parimast peost, kõik on kohal!

4-6. juulini toimuv linnafestival Õllesummer tähistab sel aastal oma 25. juubelit. Tallinna Lauluväljakul peetav suve suurim pidu toob lavale tõeliselt vinged maailmanimed nagu Franz Ferdinandi (UK), Pet S

Ajad ja hinnad
Lasnamäe linnaosa, Tallinna lauluväljak

1 PÄEVA PILET / Õllesummer Festival 2018

04.07 - 06.07.2018, 17:00 - 23:59

4 PÄEVA PASS / Õllesummer Festival 2018

04.07 - 06.07.2018, 17:00 - 23:59

Omadused