Olga Buzova kontsert

Cathouse Nightclub & Concert Hall Olga Buzova
Tallinnas esineb teleprojekti „Dom-2“ staar Olga Buzova.


Tuntud tele- ja raadiosaatejuht, modell, näitleja, isikliku rõivasarja disainer, teleprojekti
„Dom-2“ juht ja endine osaleja. Olga Buzova esineb Tallinnas 17. märtsil klubis CatHouse.
Olga Buzova, kes alustas lauljakarjääri alles hiljuti, laiendab hoogsalt oma esinemiste geograafiat. Ta kontserdid toimuvad aktiivselt Venemaa ja Valgevene linnades. Sügisel alustas Buzova Euroopa vallutamist, alustades Saksamaa linnadest.  Enne seda olid esinemised Dubais ja Türgis, ees ootab Tallinn.
Nagu massiteabevahendites märgitud, aitab Buzovat tugev professionaalne meeskond. Kuid ka artist ise teeb karjääri edendamise nimel erakordseid jõupingutusi.
Buzova on praegu vene meelelahutusäri  üks populaarsemaid persoone. Temast räägitakse, kirjutatakse, teda kutsutakse vestlussaadetesse. Popdiiva on  meediaruumi sõna otsese mõttes kihama pannud.

Esimese soololaulu  „Pod zvuki potselujev“  andis Buzova välja 2016. aastal. Laul sattus kohe Venemaa iTunesi reitingu tippu. Vähem edukas polnud ka teine laul „Privõkaju“, mille klippi vaatas esimesel päeval üle 2 miljoni inimese. Kõik see viis selleni, et laulja nimetati preemia MUZ-TV kandidaadiks nominatsioonis  „Aasta läbimurre“. Buzova kolmas laul „Ljudi ne verili“ ületas allalaadimiste arvu poolest ansambli Gribõ hitti „Tajet ljod“ ja  platseerus jälle Venemaa iTunesi reitingus esikohale.

Aga 2017. aasta sügisel andis ta välja esimese albumi „Pod zvuki potselujev“, mis sai samuti iTunesis esikoha. Telediiva ise on tunnistanud, et 6. oktoober 2017 on talle väga tähtis ja erutav päev. Albumis on 11 laulu ja 3 remiksi.

“Olen väga õnnelik ja usun, et olete koos minuga! Mina ja mu meeskond oleme teinud suurt tööd ja me loodame, et teile meeldib,“ jagas Buzova oma emotsioone Instagramis.

Olga Buzova esitleb Tallinnas oma kava „Pod zvuki potselujev“. Kuulete selliseid hitte kui „Privõkaju“, „Pod zvuki potselujev“ ja muidugi „Malo polovin“!

Cathouse Nightclub & Concert Hall Olga Buzova
Tallinnas esineb teleprojekti „Dom-2“ staar Olga Buzova.


Tuntud tele- ja raadiosaatejuht, modell, näitleja, isikliku rõivasarja disainer, teleprojekti
„Dom-2“ juht ja end

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Cathouse Nightclub & Concert Hall

OLGA BUZOVA / ОЛЬГА БУЗОВА

17.03.2018, 23:00 - 23:59

Hind alates: 25 €
Maksimumhind: 35 €
Omadused