Oleg Gazmanov kontsert

OLEG GAZMANOV
50 AASTAT LAVAL
Kui elada, siis elada!


9. detsembril esitleb Oleg Gazmanov Tallinnas Tondiraba hallis oma  loomingulise tegevuse 50. aastale pühendatud JUUBELITUURI raames uut kava „Kui elada, siis elada!“

Tähelepanu! Eripakkumine! Ainult kuni 18. juunini kõik parteri piletid 15 eurot ja kõik tribüünide piletid 10 eurot.

Kontserdil esitavad O. Gazmanov  ja ta ansambel Eskadron, kellel täitub 30 aastat, laule uuest albumist „Kui elada, siis elada!“ ning erinevate aastate parimaid laule.

Need on  eri žanrist ja eri iseloomuga autoriteosed - alates lüürikast ja lõbusast tantsumuusikast  kuni sügavalt patriootiliste teosteni.

Oleg Gazmanov on poeet, laulja ja helilooja, üks vene kultuuri väljapaistvamaid  esindajaid – Venemaa rahvakunstnik, teeneline kunstnik, Isamaaliste Teenete ordeni 4. järgu, Au ordeni  ja Sõpruse ordeni kavaler, festivalide Aasta Laul, Kuldne Grammofon ja Uus Laine ning rahvusliku preemia Ovatsioon mitmekordne laureaat, ühe kõige autoriteetsema rahvusvahelise festivali The World Music Awards laureaat.
Ta pole oma aastatepikkust  populaarsust minetanud ning ta kontsertidel on saalid ja staadionid endiselt rahvast tulvil.

Gazmanovi laule, millest paljud on muutunud kultuslikuks ja kõlanud juba kümneid aastaid, teab ja laulab mitu põlvkonda.
Tal on vapustav energeetika ja ta kontsertidel tekib juba esimese laulu ajal erakordne atmosfäär, ta oskus publikuga suhelda kingib hulganisti  positiivseid ja unustamatuid emotsioone.

Tulge, igav ei hakka!

OLEG GAZMANOV
50 AASTAT LAVAL
Kui elada, siis elada!


9. detsembril esitleb Oleg Gazmanov Tallinnas Tondiraba hallis oma  loomingulise tegevuse 50. aastale pühendatud JUUBELITUURI raames uut kava „Kui elada,

Ajad ja hinnad
Lasnamäe linnaosa, Tondiraba jäähall, Tallinn

Oleg Gazmanov kontsert

09.12.2018, 19:00 - 23:59

Hind alates: 10.6 €
Maksimumhind: 15.6 €
Omadused
Jaga oma elamusi #visitestonia