Valga Raekoda

Valga Raekoda esindab ühte Lõuna-Eesti 21st avastamisväärt paigast, mis on tähistatud National Geographicu kollase aknaga ning mille külastamist soovitatakse kultuuri- ja ajaloo huvilistele.

1865.a. pärinev linna raekoda on ühekorruseline kõrge poolkelpkatuse, katuseakende ja tornikesega historitsistliku puitarhitektuuri silmapaistvamaid näiteid Eestis. Raekoja fuajees on mälestustahvel Johannes Märtsonile, kes valitses linna 1902-1917a.

Valga Raekoja esimesel korrusel asub Valga Külastuskeskus.


 

Valga Raekoda esindab ühte Lõuna-Eesti 21st avastamisväärt paigast, mis on tähistatud National Geographicu kollase aknaga ning mille külastamist soovitatakse kultuuri- ja ajaloo huviliste

TripAdvisori reiting
Põhineb 5 arvustusel | Kirjuta arvustus
  • Это информационный центр

    В старинном здании располагается информационный центр, внутри которого много информационных буклетов, интерактивный экран, сувениры и приветливые сотрудники.

  • stupore

    ci assale per lo stato piuttosto decadente e malandato di questa cittadina che in realtà sorgendo sul confine delle due nazioni è composta da due città gemelle per nome e degrado. Devo però dire che...

  • Mérite un coup d'oeil en passant.

    Beau bâtiment en bois, rouge et blanc, mais dont ancienneté ne saute pas aux yeux. Quleques vieilles maisons juste en face beaucoup plus typiques.


Omadused