„Nr. 1“ Fight Show Season 10

Estonian Fighting Network ja spordiklubi Garant esitlevad „Nr. 1“ kümnendat võistlusturniiri. Turniiri korraldamine jõudis uuele tasemele tänu suurejoonelisele ja vaatemängulisele show`le ning muidugi ka tänu MMA, K-1, Muay Thai ja profipoksi maailmakuulsuste kohaletoomisega.
22.septembril 2018 toimub eriline sündmus Eesti võitluskunstide show’de hulgas! Meie võitlejate vastu astuvad välismaa tugevaimad sportlased. Eestit esindavad showl Mirkko MOISAR, Uku JÜRJENDAL, Jan BELJAJEV, Aleksandr BIBA, Dmitri REDKIN ja Daniil GRJADOVKIN. Samuti tuleb võitlema  Maxim SPODARENKO, kes on juba eesti publikule südametesse pugenud.
Õhtu peavõitluseks on võitlus kõikide lemmik Max Vorovski ning valgevenelase Igor Bugajenko vahel.
Lihtsaks meie meestel ei lähe, kuna vastas ootavad neid parimad kickpoksi ja Muay Thai võitlejad Valgevene, Prantsusmaa, Kreeka ning teiste riikide klubidest. Kokku viiakse läbi 8 võitlusmatši.
Jälgige meie üritust kodulehel facebook või www.numberone.ee ja te saate esimesena teada ülejäänud osalejate nimed.

Uksed avatakse 18:30
Ürituse algus 20:00
Piletid müügil toimumise päeval kohapeal kell 18:30-22:00
VIP laudade broneerimiseks palume täita vormi või helistada +372 56696932
LISAINFO:
E-mail: info@numberone.ee

Estonian Fighting Network ja spordiklubi Garant esitlevad „Nr. 1“ kümnendat võistlusturniiri. Turniiri korraldamine jõudis uuele tasemele tänu suurejoonelisele ja vaatemängulisele show`le ning muidugi ka tänu MMA, K-1, Muay Thai ja profipoksi maailma

Ajad ja hinnad
Lasnamäe linnaosa, Tondiraba jäähall, Tallinn

„Nr. 1“ Fight Show Season 10

22.09.2018, 20:00 - 23:59

Täiskasvanu: 25.6 €
Omadused