Noorsooteater (Moskva) - Leedi Täiuslikkus / Театр юного зрителя - Леди Совершенство

NONNA GRIŠAJEVA Mary Poppinsi rollis legendaarses muusikalis „Leedi Täiuslikkus“
16. detsembril Nordea Kontserdimajas

Maksim Dunajevski laule filmist „Hüvasti, Mary Poppins“ – „Tuul pöörab“, „33 lehma“, „Halb ilm“, „Bradobei“ ja teised – teavad ja mäletavad mitmed põlvkonnad. Kuid vähesed teavad seda, et filmi ei mahtunud kaugeltki mitte kõik laulud, mis helilooja kirjutas. Etenduses „Leedi Täiuslikkus“ kuuleme aga kõrvuti teistega ka filmist välja jäänud laule. Veelgi enam, Dunajevski kirjutas etenduse jaoks ka mitu muusikalist teemat.

Muusikalise muinasjuttu Moskva oblasti Noorsooteatris lavastas tuntud teatritegelane – näitleja, lavastaja, pedagoog ja telesaadete juht – Mihhail Borissov, peaosas on teletäht Nonna Grišajeva. Lavastaja sõnul on ta Mary Poppinsi rolli jaoks lausa sündinud. Suurepärast näitlejamängu ja laulude esitamist live’is täiendavad stiilsed kostüümid, rohked eriefektid (lennud, trikid, seebimullid) ja suurepärased dekoratsioonid. Laval on terve muinasjutuline London oma majakeste, laternapostide ja isegi purskkaevuga.

2014/15 teatrihooaja tulemuste põhjal jõudis etendus Venemaa rahvusliku teatripreemia „Kuldne Mask“ long listi.

Vahetult enne jõule on härra ja proua Douglase peresse hädasti vaja uut lapsehoidjat. Eva ja Bruce käituvad lausa kohutavalt. Pealegi on Londonis ootamatult sadanud maha hulga lund. Kogu linnatransport on seiskunud, postiljon Thomasel on jagada vaid eilseid lehti, preili Pearl ei saa kuidagi hakkama oma puudliga. Ja kõige tipuks külmus Londoni politseinikul vile ära ning tuulelipp admiral Sotti maja küljes näitab tugevast põhjatuulest hoolimata, et tuul puhub justkui idast. Maailm on lihtsalt hulluks läinud. Ja korraga laskub taevast oma vihmavarjuga alla… hämmastav preili Mary Poppins. Ta on tõeline võlur, oskab lennata, rääkida koerte, lindude ja kujudega. Ta on lausa täiuslikkus ise! Mis aga peamine – ta teab, kuidas teha inimesi lahkemaks ja õnnelikumaks. Ja lumises Londonis hakkavadki juhtuma imed…

Etendus kukkus välja väga muljetavaldav. Kuju muutvad dekoratsioonid, inimsuuruses nukud, seebimullid, lennud ja trikid, live heli ja kõigi poolt armastatud laulud uues seades – etendus meeldib nii lastele kui ka täiskasvanutele! Tulge terve perega!

NONNA GRIŠAJEVA Mary Poppinsi rollis legendaarses muusikalis „Leedi Täiuslikkus“
16. detsembril Nordea Kontserdimajas

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Nordea Kontserdimaja, Tallinn

Noorsooteater (Moskva) - Leedi Täiuslikkus / Театр юного зрителя - Леди Совершенство

16.12.2017, 17:00 - 23:59

Hind alates: 16.5 €
Maksimumhind: 45.5 €
Omadused