Nogu Svelo! / Ногу Свело!

Nogu Svelo!

21. juuli Haven Kakumäe  Nogu Svelo!
– populaarne Venemaa bänd, mis oma liidri Max Pokrovski sõnul on tegutsenud 30 aastat, et “meelelahutusärile koht kätte näidata“. Bändi nimi ногу свело (jalakramp) edastab väga täpselt selle kultusbändi mässumeelsust ja iseseisvat stiili, mis on alati spontaanne ja ettearvamatu.  21. juulil 2018 toimub bändi suur juubelikontsert Haven Kakumäel. Haven Kakumäe jahisadamas toimub ainulaadne show, kus esitlusele tulevad uued laulud, aga ka vanad armastatud hitid nagu “Haru Mamburu”. Bänd on suureks juubelikontserdiks juba aasta aega ettevalmistusi teinud, et siis 21. juulil põneva showga fännide ette tulla. 

Haven Kakumäe on merendus- ja vabaajakeskus Tallinnas. Baltimaade kaasaegseim jahisadam asub kõrvuti tippklassi mereäärsete korterelamutega Kakumäel. Suurepärane keskkond ning hea asukoht teevad Haven Kakumäest unikaalse paiga, kus nautida mitmeid vabaajategevusi. 

Kontsert algab siin: 59°27’07’’ N 24°36’19’’ E

Nogu Svelo!

21. juuli Haven Kakumäe  Nogu Svelo!
– populaarne Venemaa bänd, mis oma liidri Max Pokrovski sõnul on tegutsenud 30 aastat, et “meelelahutusärile koht kätte näidata“. Bändi nimi ногу свело (jalakramp) ed

Ajad ja hinnad
Haabersti linnaosa, Haven Kakumäe jahisadam

Nogu Svelo! / Ногу Свело!

21.07.2018, 20:00 - 22:00

Hind alates: 25 €
Maksimumhind: 300 €
Omadused
sünnipäev EV100