National Dance Show ''Georgian Legend's'' / Rahvuslik tantsu-show ''Gruusia legendid''

Rahvuslik tantsu-show „Gruusia legendid“ ületab maailma ajakirjanduse kinnitusel oma ulatuse ja dramaturgia poolest selle žanri liidreid: nüüdisaegseid balleti-show’sid „Riverdance“ ja „Lord of the Dance“ ning on muutunud üheks kõige edukamaks muusikalis-koreograafiliseks vaatemänguks maailmas, mille juures on kasutatud ülimalt nüüdisaegseid super-show’ loomise tehnoloogiaid.

Show „Gruusia legendid“ jutustab Gruusiast: selle maa ajaloost, legendidest ja rahvast, grusiinide armastusest kodumaa vastu, vaprusest ja headusest, sõjalistest võitudest ning armastusest ja austusest naise vastu... Selle show’ lavastuse aluseks on Gruusia legend selle kohta, et kui Issand jagas rahvastele maid, siis istusid grusiinid lauas, laulsid, tantsisid, jõid ja lõbutsesid. Ja kui nad lõpuks Issanda juurde jõudsid, polnud Tal enam rohkem maid alles jäänud. Siis kutsusid grusiinid ta oma lauda ja Issand veetis seal nii suurepäraselt aega, et Ta andis hetkegi mõtlemata grusiinide omaks maa, mida oli säästnud enda jaoks.

Meisterlik Gruusia ja Kaukasuse rahvuslikust ajaloost pärinevate süžeede põimimine, mida on andekalt väljendatud kütkestavate tantsude, muusika ja laulude kaudu ning mida täiendavad imelised kostüümid, dekoratsioonid, fantastiline valgus ja parim heli – kõik see muudab „Gruusia legendid“ Kaukaasia kultuuri triumfiks maailma laval.

Rahvuslik tantsu-show „Gruusia legendid“ ületab maailma ajakirjanduse kinnitusel oma ulatuse ja dramaturgia poolest selle žanri liidreid: nüüdisaegseid balleti-show’sid „Riverdance“ ja „Lord of the Dance“ ning on muutunud üheks kõige edukamaks muusik

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Nordea Kontserdimaja, Tallinn

National Dance Show ''Georgian Legend's'' / Rahvuslik tantsu-show ''Gruusia legendid''

13.11.2017, 19:00 - 21:30

Hind alates: 25.5 €
Maksimumhind: 65.5 €
Omadused