Naistepäeva kingitus ''Päev Iseendale.'' Inspiratsioonipäev

„Päev iseendale“ maalilises Kernu mõisas.

Meestelt naistele NAISTEPÄEVA kingitus. Õpi tundma meest!

Kallis Naine!

Tänane päev on Sulle! Et saaksid särada, anda endale tõelist aega, tunda end täiusliku naisena, ilu, külluse ja inspiratsiooni seltsis!

Täna paitavad meie silmi Kernu mõisa interjöör, meelitavad meie kõrvu toredad mehed, toidavad meie meeli maitsed nii toidu, kosmeetika, tarkuseteradena!

Me toome Sinuni läbi meeste huvitavaid teadmisi, taipamisi, et saaksid rohkem olla naine, lõdvestuda iseenda olemisse ja tunda end toetatuna, tasakaalukana, meeste kõrval.
Tundes rohkem ennast ja meest!

Naudime, tantsime, kuulame, märkame ja särame täna!


Kogemusi, taipamisi, inspiratsiooni NAISTELE JAGAVAD:

IMRE KOSE Elu kui looming. Kust tekib looming, mida teha, et lokkaks inspiratsioon. Kuidas põimida töö ja looming. Kuidas elada pidevas loomingus.

TIIT TROFIMOV Seksuaalenergia ja naised. Mis on seksuaalenergia, kuidas ta liigub, mida sellega teha, kuidas teda veelgi enam enda kasuks tööle panna. Tiit on kehaterapeut, kes tervendanud nii naisi kui mehi nende füüsilistest hädadest. Asjad on lihtsad ja Tiidu käest küsime, kui lihtsad need asjad tegelikult on.

ALEKSEI TUROVSKI räägib teemal Mehed ja Naised loomariigis. Ürgsus, instinktid, rollid, armastus, perekond. Ehk mis on alati olnud nii ja ka jääb sest oleme loomad. Tasub teada.

PEEP VAIN räägib teemal Muutus. Kuidas elu järjest paremaks sättida. Elu on sinusoidne ja üleminekuline. Kord on mägi, siis küngas, siis janune kõrbeliiv. Peep on elanud mitut elu, maitsnud erinevaid maitseid. Igal etapil oma eluga edukalt hakkama saamise retsepte oma elust jagab ta. Lisaks on Peebul varuks ka üks väike KINGITUS NAISTELE.

ELERY TAMMEMÄGI Tark ja vägev Eesti naine. Milleks mees? Tänapäeva lähisuhted, kuidas hoida tasakaalu ning häid suhteid. Naiste tarkus, elujõud, vägi ning tasakaal. Millest nad koosnevad, mida on vaja teada, et suhetes õuel valitseks rahulolu ning õnn. Meeste ja naiste eduka suhte nippe jagabki Elery.

KRISTINA PAŚKEVICIUS viib meid tantsurännakule. Läbi tantsu õpetab Kristina avama ning avastama üha uusi rikkusi enda sees. Tantsib meid vabaks ja avali, sellele mis tuleb ja tulla võib ning tulema peab! Tants läbi elu.


KOHAPEAL ON NAISE TERVISE,  ILU JA HEAOLU BAŹAAR

·         MARILIN SIKKAL Esitlusele tuleb Praktiline rõivadisain

·         TERVISEKOHVIK

·         Dr. HAUSCHKA meiginurk

Tutvustab värvideküllast ja maalikunstist inspireeritud kevadist meigikollektsiooni Purple Light ning temaatilist koostööprojekti ehtebrändiga New Vintage by Kriss. Tule proovi enda jaoks uut!

·         PILGRIM

·         ELLU SALLID Helen Vaksa

·         15- ja 30min. massaaźid Külli Kärmann

·         Bellissima Eesti sukamaailm

·         JUUKSUR

·         MEESTEMOOS

·         ENERGIAPILT Helve Pärna

·         EHTED Malle Jürilo

·         DAYSY viljakusmonitorid

·         ECOSH LIFE väetoidulisandid

     
TOIMUMISKOHT:  KERNU MÕIS, www.kernumois.ee. Kogu päeva vältel on avatud mõisakohvik „Ludvig“.

TRANSPORT: Soovijatele stardib kell 09.30 Vene kultuurikeskuse eest tellitud buss Kernu mõisa ning tagasi suunal Kernu mõis – Vene kultuurikeskus kella 18.00 paiku. (Ühe suuna maksumus on 3 eur, mille saab tasuda bussis ning vahepeatusi antul suunal saab teha). Kes tulevad autoga, siis kohapeal on parkimisvõimalus.


https://www.facebook.com/Päev-iseendale-1823257331293242/

Igale piletiostjale KINGITUS kohapeal!

Kontakt: kristi@skillconsult.ee

„Päev iseendale“ maalilises Kernu mõisas.

Meestelt naistele NAISTEPÄEVA kingitus. Õpi tundma meest!

Kallis Naine!

Tänane päev on Sulle! Et saaksid särada, anda endale tõelist aega, tunda en

Ajad ja hinnad
Kohatu küla, Kernu mõis

Naistepäeva kingitus ''Päev Iseendale.'' Inspiratsioonipäev

10.03.2018, 10:30 - 18:00

Täiskasvanu: 39 €
Omadused
sünnipäev EV100