Muusikaline rännaklavastus ''Sildade muusika''

Rebase tänav 18, Tartu linn, Tartu

Osta pilet Vaata kaardil

“Sildade muusika” on heli-, etenduskunste ja kujutavat kunsti lõimiv keskkonnateatri lavastus, kus lavastuse publik saab koha luksuslikul kruiisilaeval, et kogeda üle sajast etendajast ning muusikust koosneva trupi etteastet “laval”, milleks on Tartu imelised sillad ja kaldaruumid. 

See hõrk rännaklavastus jutustab loo Emajõe hingest, katkematust liikumisest keset pidevas liikumises olevat elurikast ja kultuuririkast linnaruumi. Emajõgi, mis eraldab ja ühendab kaht linna poolt, loob sillad, mäletab, uueneb, ühendab.Lavastuses on kallaste vahel põrgatatud koorilaulu, on moodsa tsirkusekunsti kiikesid, on luulet, on vaikust, on "vetelkõndimist", on kujundujumist ja Hip Hop 'i bouncimist katustel, on raadioteatrit, virgutusvõimlemist, on aaria, on ülemhelisid... Peaosas säravad aga ikkagi kõige kirkamalt  meie linna sümbolid - sillad. Kõik lavastuses on põimitud jõega kokku voolavaks tervikuks - jõe ja jõelinna inimeste looks.

Kui tartlased ja Tartu külalised näevad üldjuhul jõge kaldal olles, siis see lavastusprojekt annab uue perspektiiviga vaate - kogemuse,kuidas kõlavad, liiguvad, paistavad kaldaruumid ning sillad, kui olla jõesängi voolamise rütmis. Laev, millel lavastuse publik jõe rütmis triivib on tsaaripere tellimusel ehitatud sajandivanune kruiisilaev Arabella I, kellest saab eesti vanim käigusolev laev ja Emajõe uhke uustulnuk.

Ajad ja hinnad

Tartu linn, Karlova sadam

  Muusikaline rännaklavastus ''Sildade muusika''

 • 29.06.2024, 19:00 - 23:59

 • Hind alates

  36.5 €
 • Maksimumhind

  39.5 €
 • Osta pilet

Ligipääsujuhend

Ligipääs

 • Viidastatud või tähistatud
 • Juurdepääsutee kõvakattega

Koordinaadid

Vaata kaardil