Muusikafestival Viru Folk

Koguperefestival Viru Folk võtab seekord tutvustada iiri kultuuri. Tegelikult on iiri muusika tuntud ja hinnatud üle maailma, on ju väga palju iirlasi oma saarelt laia  maailma rännanud ning oma kultuuri kõikjal levitanud. Iiri pubisid võib leida väga paljudelt maadelt ning ikka saab neis ka sageli live-muusikat nautida. Igas maakera nurgas on muusikasõpradele kindlasti hästi tuttavad sellised laulud nagu “Molly Malone”, "Drunken Sailor", "The Wild Rover (No Nay Never)", "Whiskey in the Jar" jpt. Iirimaal võib neid laule kuulata iga päev, iirlased on väga muusikalembesed.

Seekord püüavad Viru Folgi korraldajad luua Iirimaaga sarnast atmosfääri ka Käsmus, kus kolme festivalipäeva jooksul saab kuulata ohtralt iiri traditsioonilist muusikat, imetleda kuulsat iiri steptantsu ning rüübata kuulsat iiri kohvi, iiri õlut ja iiri viskit.

Koguperefestival Viru Folk võtab seekord tutvustada iiri kultuuri. Tegelikult on iiri muusika tuntud ja hinnatud üle maailma, on ju väga palju iirlasi oma saarelt laia  maailma rännanud ning oma kultuuri kõikjal levitanud. Iiri pubisid võib leida

Ajad ja hinnad
Käsmu küla, KÄSMU

Muusikafestival Viru Folk

09.08 - 11.08.2019, 09:00 - 23:59

Täiskasvanu: 59 €
Laps: 0 €
Perepilet: 145 €
Pensionär: 54 €
Tudeng: 54 €
Õpilane: 54 €
Hind alates: 59 €
Maksimumhind: 190 €
Omadused
Uudiskiri