Muusikaetendus ''Imeline Jõulupuu - 3''

Tähelepanu! Uus jõuluetendus "Imeline jõulupuu-3" Nordea Kontserdimajas!

Kas te olete näinud, kuidas kasvab jõulupuu? Kui mitte, siis võite seda näha jõulupäevadel- imede ajal.

28.detsembril pidulikus ja ilusas Nordea Kontserdimaja saalis, nii lapsed kui täiskasvanud saavad vaadata toredat muinasjuttu "Imeline jõulupuu-3".

Moskva teater "Tšudaki" esitab külalisetenduse raames Balti riikides ja Saksamaal uhiuue, fantastilise, muinasjutulise jõulushow, koos üllatuste, seikluste ja jõuluvanaga pearollis.

Etendus on loodud kuulsa Moskva režissööri ja produtsendi Leonid Zaslonko poolt.

Jõuluaeg on imede aeg, mil muinasjuttude tegelased ärkavad ellu. Jõuluvana ja Lumivalguke kingivad lastele kingitusi. Etendus sobib igas vanuses lastele ja isegi täiskasvanutele pakub rõõmu sukelduda muinasjutulisse, lummuvasse jõuluatmosfääri.

Teater "Tšudaki" eksisteerib juba aastast 1987. Teatri erialaks on show-d. Silmapaistvad, eredad, värvirikkad kontserdinumbrid, mis on seotud ühe teemaga.

Etenduse põhieesmärk on luua publikule suurepärane tuju. Eelmisel aastal tõi teater Lätti ja Eestisse värvirikka suurte nukkude etenduse "Aastaajad" ja sai palju positiivset tagasisidet publiku poolt, samuti saatis suur edu jõulumuinasjuttu "Imeline jõulupuu-1". Kostüümid, nukud, dekoratsioonid - kõik, mida teatrikülastaja laval näeb on teatri eksklusiivne töö. Kõik see on teatrinäitlejate ja kunstnike enda poolt loodud.

Teater annab palju välisetendusi ja on külastanud meie planeedi paljusid kohti: USA-d, Araabiamaid, Türki, Suurbritanniat, Omaani ja Katarri, Valgevenemaad, Serbiat, Kasahstani, Eestit jms.
2015. a. detsembris andis teater terve kuu jooksul külalisetendusi Saksamaal, Slovakkias, Austrias oma uue aasta etendusega "Piraatide aarete saladus".
Selle aasta aprillis jõudis teater juba esineda Genfis ja Luganos Šveitsis. Igal pool on saadud vaid positiivseid hinnangud, mis on näitlejate jaoks väga tähtis.

Jõuluprogrammis 28. detsembril:
Lõbusad klounid! Piraadid! Omapärased suured nukud karkudel! Tantsivad muusikainstrumendid! Palju huvitavaid loomi, kelle hulgas on Ahv! Jõehobu! Tiiger! Jaanalinnud! Pelikan! Elevandid! Nahkhiired-vampiirid! 8-meetriline madu! Ja isegi lendavad tondid!

Teater kasutab unikaalseid kostüüme, mis on tehtud oma eksklusiivse tehnoloogia järgi. Lisaks kõigile - oivalised kostüümid, dekoratsioonid, muusika, tantsud - kõik see muudab teie teatriskäigu unustamatuks, teisiti ei saagi olla - varsti on Jõulud ja Uus Aasta. Tulge aegsasti, sest enne etendust mängivad teatri näitlejad kontserdimaja fuajees ja teevad lastega pilte,  Jõuluvana aga ootab luuletusi, mida lapsed on pühadeks ette valmistanud.

Kohtumiseni 28. detsembril võluvas ja muinasjutulises Nordea Kontserdimaja saalis.

Etendus on vene keeles!

Tähelepanu! Uus jõuluetendus "Imeline jõulupuu-3" Nordea Kontserdimajas!

Kas te olete näinud, kuidas kasvab jõulupuu? Kui mitte, siis võite seda näha jõulupäevadel- imede ajal.

28.detsembril pidulikus ja ilusas Nord

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Nordea Kontserdimaja, Tallinn

Muusikaetendus ''Imeline Jõulupuu - 3'' / Волшебная Ёлка 3

28.12.2017, 18:00 - 23:59

Hind alates: 13.5 €
Maksimumhind: 32.5 €
Omadused