Multimeedia kunstinäitus Monet2Klimt

Multimeedia kunstinäitus Monet2Klimt

7. märtsil avatakse Tallinna vanalinna südames esimene multimeedia kunstinäitus „Monest Klimtini – Kunst ja Liikumine“. Näitusel esitatakse enam kui 140 maailmapärandisse kuuluvat teost, millede autoriteks on Cloud Monet, Vicent Van Gogh ja Gustav Klimt.

Tavapärase – valgetele seintele ja ranges joonduses paigutatud raamitud piltide asemel, tõuseb vaatajate ette unikaalne 3600 ekspositsioon. Kogu hiiglaslik ruum, alates põrandast lõpetades laega, moodustab justkui tervikliku lõuendi, mis elustub tänu suurte kunstnike fantaasiale.

Kaasaegne tehnika võimaldab Van Goghi, Monet`ja Klimti maale projetseerida laitmatult enam kui 5meetri kõrgustele pindadele. Spetsiaalselt loodud programm sünkroniseerib 30 projektori tegevust, mis lubab sõna otseses „sammuda keset kunsti“, tunnetada seda piirideta, näha iga viimastki pintslivärelust ja avastada täiesti uusi perspektiive.

Klassikalisest muusikast saadetuna, lähevad teosed liikumisse ning esitub värvikas 45-minutiline vaatemäng, mis suudab hurmata igas vanuses publikut ja panna armuma maalikunsti ning kunstinäitustesse.

Näitus „Monest Klimtini – Kunst ja Liikumine“ on sulam ultramoodsast kõrgtehnoloogilisest ja innovaatilisest lähenemisest vormile, aga samas klassikalisele kunstile ja selle parimaile näidistele.

Projekti, mille kallal töötamisele kulus üle kahe aasta, käivitas rahvusvaheline spetsialistide meeskond, kuhu kuulusid graafikaeksperdid, kunstnikud, heliloojad ja lavastajad. 

Tere tulemast suurte kunstnike munasjutulisse maailma! See on vaatamist väärt! 

Vaatemäng toimub Helios Hallis , mis tähistab ühtlasi 100 aasta möödumist kino Helios tegutsemise algusest. (Sauna te 1-3).
Tallinna projekti operaator on ettevõte DAhall. Direktor Dragana Milanovitš.


„Monest Klimtini – Kunst ja Liikumine“
Kestus: 9. märts – 7. juuni
Avatud iga päev kell 10.00 – 20.00

Facebook: From Monet To Klimt 
Homepage: helios-hall.ee
Instagram: monet2klimt
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=RzsI5GIElZk

Multimeedia kunstinäitus Monet2Klimt

7. märtsil avatakse Tallinna vanalinna südames esimene multimeedia kunstinäitus „Monest Klimtini – Kunst ja Liikumine“. Näitusel esitatakse enam kui 140 maailmapärandisse kuuluvat teost,

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Helios Hall, Sauna 1

Multimeedia kunstinäitus Monet2Klimt

10.03 - 31.12.2017, 12:00 - 22:00

Hind alates: 6 €
Maksimumhind: 29 €
Omadused