Moonland Festival

Moonland Festival   
Festival toob Teieni maailmakuulsad DJ-d ja muusikud, valguse ja laserite installatsioonid, terve festivaliala suurused videoprojektsioonid, kunstitaieseid ja workshoppe unikaalses asukohas - looduskauniste liivaste kivimurdude vahel, Tallinna lähedal, Rummu külas.   
   
Sel aastal esimest korda Eestis toimuval Moonland Festivalil viiakse valgustuse ja muusika süsteemid täiesti uuele tasemele. Augustis tulevad kõik festivalide armastajad üle maailma kokku imetlema esimest omanäolist tipptasemel valgus- ja muusikakunstiga Moonland Festivali. Üritusel on üleval 6 lava, kus võtavad rännakust osa üle 30 välisartisti ning lisaks   
esinevad loomulikult ka kohalikud, Eesti parimad elektroonilise muusika artistid. Esimest korda Eestis on festivali põhirõhk valgus-showl, mida viib läbi rahuvusvaheline spetsialistide tiim, kelle erialadeks on multimeedia showd, VR, valguse ja koreograafia esitlused, 3D projektsioonid, lavadisain ja interaktiivsed projektid.   

Moonlandi kontseptsioonina tahame avaldada austust põuasele maastikule, mis on ajast ja inimkäest tahutud. Vallutame selle armastusega muusika ja inimkonna vastu.   
   
Vanusepiirang: 18+
Võta kindlasti kaasa isikut tõendav dokument!
   
Lavade ajakava: Festivali lavade ajakava info tuleb festivali kodulehele festivali lähenedes   
   
Programm: 50 tundi järjestikust programmi   
   
5 lava: 3 õuelava päevasel ajal, 2 siselava öisel ajal, 1 lava unetutele avatud 24 tundi

Moonland Festival   
Festival toob Teieni maailmakuulsad DJ-d ja muusikud, valguse ja laserite installatsioonid, terve festivaliala suurused videoprojektsioonid, kunstitaieseid ja workshoppe unikaalses asukohas - looduskauniste l

Ajad ja hinnad
Rummu alevik, Rummu, Vasalemma vald

Moonland Festival / Festivalipass

03.08 - 05.08.2018, 14:00 - 12:00

Täiskasvanu: 60 €
Omadused