Metsaluige kohvik-resto

Metsaluige kohvik-resto

METSALUIGE, Kabli küla, Häädemeeste vald, Pärnu maakond

TELLI Vaata kaardil

Rookatusega maja seismas väärikate palkide toel keset looduse väge – pliidil auramas pajaroog, ahjus küpsemas liha, laual ootamas leib!

Just nii armsate hetkedega tervitab Sind Metsaluige kohvik-resto, mis on külaliste ootel aastaringselt ning mille a la carte menüüst leiab maitseelamusi igale eale. Turgutav vitamiinipaus, kosutav lõunasöök, virgutav eine või maitseküllane peolaud saab kaetud külluslike paladega ka Sinu sündmusele.

Kostita oma pere, sõpru, külalisi või kolleege Metsaluigel - suure südamega paigas, kus alati on hea olla ning kuhu alati on rõõm tulla!

Ajad ja hinnad
Avatud aastaringselt

Laupäev 12:00 - 18:00
Pühapäev 12:00 - 17:00
Esmaspäev–reede: suletud

Omadused
  • WIFI

Ligipääsujuhend

Pärnu poolt tulles jõuad meieni sõites mööda Via Balticat (52 km Ikla suunas) või mööda Vana-Riia maanteed, millele jõuad, kui keerad paremale ehk alla mere poole pärast Tolkuse matkaraja parkimisplatsi. Suunaviidad juhatavad Sind läbi Häädemeeste ning Kabli, 2 km peale Kabli küla paremale keerates märkad suurt rookatusega maja, oledki kohal! Via Balticat mööda tulles keera ca 52 km juures Lemme ristist alla, siis veelkord paremale ja peale paarikilomeetrist sõitu tuleb pööre vasakule ja oledki kohal! Kui hätta jääd, helista! Aitame!

Ligipääs
  • Viidastatud või tähistatud
  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Ekskursioonibussiga
  • Ühistranspordiga
  • Sõiduautoga
Lähedal asuvad peatused
Buss: Lepanina
Koordinaadid
Vaata kaardil
Tutvu ka teiste pakkumistega
Lähipiirkonnas
Vaata kaardil