Marko Matvere ja Peep Raun Roostal

Mis saaks rahulikuks sügisõhtuks parem olla, kui suurepärane muusika ning isuäratav õhtusöök? Roosta Puhkeküla hoolitseb selle eest, et ka sügisel oleks võimalik meelt lahutada. Selleks kutsutakse Roostale esinema mitu armastatud Eesti muusikut ning laud kaetakse kolmekäigulise õhtusöögiga.

Teisena astub 16. novemberil üles Marko Matvere ja Peep Raun kontserdiga ”Mulle meeldib maa!” Kontsert vanadest merelauludest-ballaadidest koos jutuga purjelaevanduse kuldajast.

Purjelaevanduse hiilgeajaks loetakse 16-20 sajandit. Sel perioodil toimetasid raapurjede all sõitvad laevad kaupu ja väljarändajaid kõikidesse maailmajagudesse. Sellest perioodist pärineb ka merelaulude traditsioon – shanty, millest omakorda arenes tänapäevane, meile nii armas merelaul. Purjelaevade ajastu lõpetas aurumasina täiustamine ning lõpliku hoobi andis sisepõlemismootori kasutuselevõtt. Kõige ilusamad, romantilisemad ja lõbusamad laulud on tänapäeva jõudnud 19. sajandist. Kõik armastatumad mereromantikud-laulukirjutajad toetuvad oma loomingus sellele pärimusele. Laevad olid siis puust ja mehed rauast.

Pileti info:

Kontsert ja kolmekäiguline õhtusöök: 35 €
Kontsert ilma õhtusöögita: 18 €

PS! Majutus -30 % kehtivast Roosta Puhkeküla hinnakirjast

Loe lisaks: https://www.roosta.ee/soovitame/kolm-muusikaohtut-kolmekaiguline-ohtusook/

Küsi lisaks: roosta@roosta.ee või 525 6699

Ajad ja hinnad
Elbiku küla / Ölbäck, Roosta Puhkeküla

Marko Matvere ja Peep Raun Roostal

16.11.2019, 19:00 - 23:59

Hind alates: 18 €
Maksimumhind: 35 €
Omadused
Uudiskiri