Marina Devjatova show-balet ''ЯR-dance''

Marina Devjatova ja show-ballett « ЯR-dance»

Marina Devjatova kel on klassikaline muusiku haridus, on lõpetanud Gnesini nimelise Muusika Akadeemia. Peale selle,et ta esitab vene rahvalaule ja romansse  on Marina suurepärane  Vene kultuurisuursaadik maailmas.

Marina Devjatova on eheda rahvakultuuri tõeline esindaja. Tema loomingu kohta on õeldud,et see on südamlik ja tuleb kogu hingest. Ja ka lauljanna ise on veendunud et rahva poolt loodud lauludesse on sajandite jooksul pandud kõik see,mis on  tähtis rahvale - mõtted,vaated,traditsioonid ja rahvale olulised sündmused sealhulgas tõe ja moraali põhimõtted.
Juba nooruses otsustas Marina Devjatova,et tahab esitada just nimelt rahvalaule. Armastuse nende laulide vastu sai ta  oma isalt Vene fõderatsiooni rahvakunstnikultVladimir Devjatovilt.

"Oli aeg kui venelaul oli vajunud unustuse hõlma justkui hüljatud,kuid tema hingelisust ja isegi ravivat toimet on võimatu alahinnata, Ta elab juba sajandeid ja jätkab eksisteerimist ka pärast meid. Meile teiega on vene laul sõnumiks tulevastele põlvedele meie elust,traditsioonidest,kommetest, kogu rahva kultuurist. Ja need ei ole lihtsalt sõnad. Vaadake natuke ajalugu-meie esivanemad saatsid meile sõnumi neis lauludes oma elust. Tänu  vanadele romanssidele ja lauludele õpime me ajalugu" on Marina Devjatova kindel.

Marina Devjatovat võetakse vastu suure armastusega  maailma eri paigus. Talle aplodeerisid saalid  Saksamaa, lItaalias, Pranstsusmaal, Bulgaarias, Lätis, Eestis, Ameerikas, Lõuna Koreas, Hiinas, Laoses, Vietnamis ja Mongoolias . Ta laulis Inglismaa kuninganna Elisabeth II ja tema perekonnale.

Iga artisti soolokontsert kujunes kui triumfiks hingele.Elav esitus,vapustavad muusikud ja särav šou ­see kõik toimub ühe hingetõmbega ja ennast unustavalt!

2013. aasta detsembris tähtistas Marina oma 30. juubelt suure kontserdiga Moskva kontserdisaalis "Rossija". 2014. aasta novembris toimus täissaalile Estraadi Teatris tema loomingulise tegevuse 15.aastapäeva tähistamine.

Lauljanna disgograafia. Debüütalbum ilmus 2009.a. "Ei mõelnud,ei ennustanud", aga 2011 aastal - "Ma olen õnnelik", 2013.a. - album "Kuusära...". Kõik lauljanna albumid on esindatud iTunes.

2017. aasta veebruaris sai lauljanna emaks kaunile tütrele Uljanale, kelle sünd ajendas Marinat looma ja läbi viima kontsertprogrammi "Õnne teed". See sisaldab kõige südamlikumaid ja eredamaid laule vene naisest, kaitsjast, emast, õest, abikaasast. Tema armastusest, ilust, jõust ja kangelaslikkusest...

Marina Devjatova ja show-ballett « ЯR-dance»

Marina Devjatova kel on klassikaline muusiku haridus, on lõpetanud Gnesini nimelise Muusika Akadeemia. Peale selle,et ta esitab vene rahvalaule ja romansse  on Marina suurepärane 

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Nordea Kontserdimaja, Tallinn

Marina Devjatova show-balet ''ЯR-dance''

27.09.2018, 19:00 - 23:59

Hind alates: 21 €
Maksimumhind: 60 €
Omadused