MARI KALKUN

Mari Kalkun on kuulajate südamed võitnud looduslähedaselt vägeva hääle ja vahetu esinemisstiiliga. Novembris viienda albumi "Ilmamõtsan" avaldanud laululooja muusika on uuslooming, mis toob kaasaegse pärimusmuusika austajaile alati avastamisrõõmu. Mari Kalkun oskab enda uusloomingu ja viited pärimusele siduda sedavõrd loomulikult, et piir nende kahe vahel kaob. Teemad, mis läbivad Mari loomingut, on üldinimlikud – tema muusika on justkui pelgupaik, kust ta ammutab rahu ja kindlust pakkudes seda ka teistele.

Mari Kalkuni muusikutee algas autorialbumiga ”Üü tulõk” (2007), mis sai kodumaal sooja vastuvõtu osaliseks ning mida märgati ka välismaal. Tema albumid on tänaseks avaldatud nii Euroopas kui Jaapanis. Oma muusikat on ta tutvustanud paljudes Euroopa riikides, aga ka Aasias. Mari Kalkuni rahvusvahelise ansambliga Runorun salvestatud album “Tii ilo” nomineeriti 2015. aasta etnomuusika albumi tiitlile nii Eesti kui Soome muusikaauhindadel. Kalkun on valitud ka parimaks lauljaks etnomuusika auhindade jagamisel.

Mari Kalkun on kuulajate südamed võitnud looduslähedaselt vägeva hääle ja vahetu esinemisstiiliga. Novembris viienda albumi "Ilmamõtsan" avaldanud laululooja muusika on uuslooming, mis toob kaasaegse pärimusmuusika austajaile alati a

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Hopneri maja, Tallinn

MARI KALKUN

09.03.2018, 19:00 - 23:59

Hind alates: 12 €
Maksimumhind: 15 €
Omadused