Maggie Reilly

Maggie Reilly annab kontserdi Alexela Kontserdimajas
Järgmise aasta oodatuim naistepäevakontsert toimub Alexela Kontserdimajas kui lavale astub Šoti päritolu lauljatar Maggie Reilly, kes on ennast publiku südametesse laulunud Mike Oldfieldi surematute hittidega "Moonlight Shadow" ja "To France". Piletid kontserdile tulevad müügile14. novembril kell 10.00.

Maggie Reilly karjäär sai hoo sisse 1970. aastate alguses. Lauljatari suurim tähelepanu saabus kui algas koostöö Mike Oldfieldiga. Perioodil 1980-1984 lauldud hitid "Family Man”, "Moonlight Shadow", "Foreign Affair" ja "To France" on ennast jäädavalt kirjutanud publiku südametesse. 1992. aastal ilmunud soolokarjääri algust tähistavalt albumilt „Echoes” lisandusid publiku meeleheaks ka hitid "Everytime WeTouch", "Tears in the Rain" ja "Wait".

8. märtsil saabTallinnas kuulda ja näha kõiki eelpool loetletud hitte ning veenduda, et Maggie Reilly on parimas vormis kui eales varem.Lauljatar esineb Tallinnas oma bändiga.

Piletid Piletilevis ja kohapeal.

Maggie Reilly annab kontserdi Alexela Kontserdimajas
Järgmise aasta oodatuim naistepäevakontsert toimub Alexela Kontserdimajas kui lavale astub Šoti päritolu lauljatar Maggie Reilly, kes on ennast publiku südametesse laul

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Alexela Kontserdimaja, Tallinn

Maggie Reilly

08.03.2020, 19:00 - 21:00

Hind alates: 28.9 €
Maksimumhind: 68.9 €
Omadused
Uudiskiri