MADE IN ESTONIA Indoor Music Festival

EV 100 sünnipäeva eelõhtul, 23. veebruaril 2018 kogunevad Eesti parimad elektroonilise muusika produtsendid ja DJ-d pealinna populaarseimasse peopaika Kultuurikatel, et esineda koos esmakordselt toimuval sisefestivalil „Made in Estonia“. Kahes erinevas saalis astub lavale 15 artisti. Peaesinejad on maailma elektroonilises tantsumuusikas kõige laiemalt tuntud eestlased Madison Mars, Syn Cole ja Mord Fustang.

Üle pika aja astub kodumaal lavale DJ ja produtsent Mord Fustang. Maailma suurim elektroonilise muusika veebipood Beatport on teda tunnustanud tiitliga "Aasta läbimurdja" ning ta on esinenud mainekatel festivalidel Ultra, Coachella ja TomorrowWorld.

Syn Cole’i karjäär sai tuule tiibadesse viie aasta eest, kui ta hakkas koostööd tegama Rootsi staari Avicii plaadifirmaga ja lugu "Miami '82" valiti USA tantsumuusikafestivali Ultra tunnuslooks. Tal on tänaseks Facebookis ligi 400 000 jälgijat, Spotifys miljoneid kuulamisi ning ta teeb ametlikke remixe kuulsate popstaaride lauludele.

Madison Mars on viimase aasta jooksul teinud maailmas peadpööritava tähelennu. Madison Marsi lugusid mängivad oma show'del sellised maailma tippDJ-d nagu Martin Garrix, Hardwell ja Tiësto. Ainuüksi tema suurimat hitti "Milky Way" on Spotifys kuulatud üle 18 miljoni korra. Viimased temalt tellitud ametlikud remixid on Martin Garrixi ja Pinki hittidele.

Rulers of the Deep'i peetakse Eesti üheks läbi aegade edukamaks elektroonilise tantsumuusika artistiks, kelle lugusid on andnud välja suured plaadifirmad. Katelde saalis esinevad veel Bombossa Brothers, Dave Storm, Merimell, DJ Widenski ja Raigo Smith. Saalis Black Box astuvad lisaks üles Bert On Beats, Kert Klaus, Kristjan Hirmo, Dino Shadix, Janika Tenn ja spetsiaalse live-etteastega duo Púr Múdd.

EV 100 sünnipäeva eelõhtul, 23. veebruaril 2018 kogunevad Eesti parimad elektroonilise muusika produtsendid ja DJ-d pealinna populaarseimasse peopaika Kultuurikatel, et esineda koos esmakordselt toimuval sisefestivalil „Made in Estonia“. Kahes eri

Ajad ja hinnad
Põhja-Tallinna linnaosa, Kultuurikatel

MADE IN ESTONIA Indoor Music Festival

23.02.2018, 22:00 - 23:59

Hind alates: 28.3 €
Maksimumhind: 42.05 €
Omadused
sünnipäev EV100