LEPATRIINU ja Taavi Paomets

Lepatriinu ehk Triinu Paomets on Eestist pärit laulja ja laulukirjutaja. Muusikaga on ta seotud olnud juba väga varajasest east ning laulnud juba üle 20 aasta. Ta on mänginud akustilist kitarri ja kirjutanud enda muusikat juba üle 13-ne aasta. Lepatriinu esimene EP tuli välja 10. jaanuaril 2017 ning esimene täispikk album sellest kõigest aasta hiljem.
17.veebruaril on Hopneri Majas tulemas täiesti esmakordne kontsert. Nimelt ei astu Lepatriinu üles ei üksi ega bändiga, vaid oma väga kalli vennaga - Taavi Paomets, kes enim on tuntud ansamblist Avoid Dave. Viimane on samuti lapsest saati olnud muusikaga seotud, ning olles arenguaastatel eraldatud kõigest õhukese seinaga, oli raske mitte lasta end teise muusikast mõjutada.

Viimane aasta on Lepatriinu karjäärile tohutu tõuke andnud - ta on esinenud Jazzkaarel, Augustibluusil, Intsikurmu Festivalil, Positivusel ning soojendanud ka Tom Odell’i Tallinna Kultuurikatlas, kui viimane oli tuuril oma hilisema albumiga “Wrong Crowd”.

Lepatriinu ehk Triinu Paomets on Eestist pärit laulja ja laulukirjutaja. Muusikaga on ta seotud olnud juba väga varajasest east ning laulnud juba üle 20 aasta. Ta on mänginud akustilist kitarri ja kirjutanud enda muusikat juba üle 13-ne aasta. Lepatr

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Hopneri maja, Tallinn

LEPATRIINU ja Taavi Paomets

17.02.2018, 18:00 - 23:59

Hind alates: 12 €
Maksimumhind: 15 €
Omadused