Leonid Agutin ja Anzelika Varum kontsert

9. mail esinevad Tallinnas Leonid Agutin ja Anželika Varum

TCC.ee esitleb vene estraadi  kõige tuntuma ja elegantsema paari  Leonid Agutini ja Anželika Varumi grandioosset Baltimaade kontserdituuri. Armastuse sümboliks saanud duett esitleb uut kontserdikava.

9. mail toimub selle täheperekonna muusikaline õhtu Tallinnas Nordea kontserdimajas.

Armastuse sümbolina moodustavad Varum ja Agutin ühtse ja lahutamatu terviku. Paarist lausa kiirgab elegantsi, stiili ja harmooniat, mida on kuulda igas noodis. Ja traditsiooni kohaselt süttivad nende ühiskontsertidel tuhanded tuled, kui kõlavad laulud „Как не думать о тебе“ („Kuidas saab sinule mitte mõelda“),  „Быть частью твоего“ („Olla osa sinust“).

Varumi ja Agutini kontserdid on saanud kahe armastava südame kohtumise sümboliks. Ja kui laulu „Все в твоих руках“ („Kõik on sinu kätes“)  võtab neiu noormehel käest kinni, saab selgeks, et  need on „Kaks teed ja kaks rada“ („Две дороги и два пути“), kes on teineteisele alati valmis ütlema „Jään alati sinuga“ („Я буду всегда с тобой“).

Eeloleval juubelikontserdil ootavad teid diskoteekide tantsuhitid moodsas elektroonilises kuues ning elav muusika ühe parima vene kollektiivi Esperanto saatel. Anželika Varumi show-ballett „ Лебеди Funk“ („Luiged Funk“),  tänapäeva tantsukultuuri peavool, täidab saali liikumise ja elujanuga.

Muide, nad tegelevad mõlemad siiani  intensiivselt loominguga. Hiljuti lasi Agutin välja laulu „Samba“ klipi ning Varum rõõmustas austajaid kompositsiooni „Девочки умеют“ („Tüdrukud oskavad“) klipiga.

Ühe tuntuima vene muusiku ja show´ „Golos“ („Hääl“)  auväärsema  juhendaja Leonid Agutini ja ta naise ning muusa Aželika Varumi kontsert toimub Tallinnas juba 9. mail.

9. mail esinevad Tallinnas Leonid Agutin ja Anželika Varum

TCC.ee esitleb vene estraadi  kõige tuntuma ja elegantsema paari  Leonid Agutini ja Anželika Varumi grandioosset Baltimaade kontserdituuri. Armastuse sümboliks saanu

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Nordea Kontserdimaja, Tallinn

Leonid Agutin ja Anzelika Varum / Леонид Агутин и Анжелика Варум

09.05.2018, 19:00 - 23:59

Hind alates: 23 €
Maksimumhind: 72.5 €
Omadused
sünnipäev EV100