Lenny Kravitzi kontserttuur "Here To Love Tour"

Lenny Kravitz esineb üle kümne aasta taas Eestis Saku Suurhallis. Laulja, helilooja, multiinstrumentalist, produtsent, näitleja ja mitmekordne Grammy auhinna võitja LENNY KRAVITZi uus kontserttuur “Here To Love Tour 2020” on tulemas Tallinna! 

Rokijumal Lenny Kravitz on oma üle kolmekümne aasta kestnud karjääri jooksul ületanud nii žanri, stiili, rassi kui klassi piire. Vibratsioon on muusika ja liikumise alus. Lenny tõlgendab seda looduslikku jõudu muusikalise üleskutsena. Oma viimasel stuudioalbumil “Raise Vibration” (2018) taaselustab ta 1989. aastal kasutusele võetud sensuaalset muusikasegu, mis sulatab kokku roko, bluusi, souli, funki, jazzi, reggae, r&b ja popi. Kriitikute sõnul peegeldab uus plaat läbi ja lõhki tõelist Kravitzit. Olles nooruslikule inspiratsioonile avatud, kuid seejuures siiski kolme aastakümne tarkusest valgustatud, demonstreerib Kravitzi uusim kauamängiv tugevalt artisti loomingulist taassündi ning enesekindlat, säravat, tarka ja virtuooslikku tööd, mis sobib ideaalselt kokku tema muusikapärandi ning piiritu vaimuga.

Alusta suve õige kontserdiga!

Lenny Kravitz esineb üle kümne aasta taas Eestis Saku Suurhallis. Laulja, helilooja, multiinstrumentalist, produtsent, näitleja ja mitmekordne Grammy auhinna võitja LENNY KRAVITZi uus kontserttuur “Here To Love Tour 2020” on tulemas Tallin

Ajad ja hinnad
Haabersti linnaosa, Saku Suurhall

Lenny Kravitzi kontserttuur "Here To Love Tour"

06.06.2020, 19:30 - 23:59

Hind alates: 60.4 €
Maksimumhind: 129.5 €
Omadused
Uudiskiri