Laukataguse Puhkeküla suitsusaun Pärna

Laukataguse Puhkeküla suitsusaun Pärna

Laukataguse, Lau küla, Kehtna vald, Rapla maakond

TELLI Vaata kaardil

Leidub veel piisavalt inimesi, kes peavad ehtsa murukatusega pärnapuust ehitatud suitsusaunas saunatamist selleks kõige õigemaks saunaelamuseks. Suitsusaunas saab võtta leili meie esiisade kombel ning seejärel hüpata otse jahutavasse tiigivette (talvel jääauku), nautida sauna terrassil päikeseloojangut ja lõõgastada nõnda oma meelt ning vaimu.
Suitsusauna leil on mahe ega kõrveta, kuid higi hakkab lausa iseenesest voolama. Võttes korduvalt leili ja viheldes ning veega vahepeal üle valades saab ihu puhtaks ka ilma moodsate pesuvahenditeta.

Kõik saunagurmaanid on oodatud!

 

Ajad ja hinnad

Avatud aastaringselt

Avatud ainult ettetellimisel

 • Grupi hind:

  alates

  288 €
 • Täpne hind selgub teenuseosutajaga konsulteerimisel.

  TELLI

Omadused

Ligipääsujuhend

Tallinna poolt tulles mööda Viljandi maanteed Rapla suunas, keera 43 km-l enne Aranküla raudteeülesõitu vasakule Nõmme suunas, sõida 1,5 km ja keera vahetult peale Nõmme kõrtsi paremale Hõreda suunas, sõida 4,5 km läbi Nõmme küla Juuru-Rapla maanteeni, oled jõudnud Hõredale, keera vasakule, sõida 197 m ning keera paremale ning sõida 6,2 km, läbi ajaloolise Ingliste küla, mis hiljuti tähistas oma 555. aastapäeva, kuni jõuad jõuad Lau külla. Kui näed tee ääres paremal silti “Laukataguse Puhkeküla”, keera vasakule ja sõida 300 m otse lõpuni välja parklasse.

Ligipääs

 • Viidastatud või tähistatud
 • Juurdepääsutee kõvakattega
 • Ekskursioonibussiga
 • Ühistranspordiga
 • Sõiduautoga

Lähedal asuvad peatused

Buss: Ingliste park
Rong: Keava

Koordinaadid

Vaata kaardil

Tutvu ka teiste pakkumistega

Lähipiirkonnas

Vaata kaardil