Ladies' Night. Ainult naistele (2018. a versioon)

Kuus sõpra löövad baaris aega surnuks. Linnakese ainus suurem ettevõte, metallurgiatehas, on kinni pandud, tööd pole. Kohalikus ajalehes on kuulutus: saabub meesstripparite trupp, kelle esinemistele pileti saamine ähvardab nii mõnegi pere eelarve lõhki lüüa. Ilmneb, et ühe mehe naine käiski juba koos sõbrannadega neid kutte vaatamas – raha eest! Mida teha?
See linn ei vaja metallitöölisi, vajatakse strippareid! Nõudlusest sünnib pakkumine. Pähe kargab jabur mõte: teeme oma šõu ja hakkame pappi kokku ajama. Selline tegu nõuab siiski enneolematut julgust ning teekond lavale osutub arvatust raskemaks. Kuid need mehed pole mingid luuserid, nad tulevad publiku ette, näitavad oma tantsuoskusi, pälvivad aplausi ja leiavad taas usu endasse!

Vanusepiirang: 18+

Osades: Aleksandra Veleskevitš, Vladimir Žerebtsov, Roman Majakin, Makar Zaporožski/ Aleksandr Metjolkin, Guram Bablišvili, Maksim Deritšev, Andrei Frolov/Dmitri Malašenko, Konstantin Juškevitš/ Vjatšeslav Razbegajev/ Valeri Jarjomenko.
Lavastanud Viktor Šamirov.
 
 

Kuus sõpra löövad baaris aega surnuks. Linnakese ainus suurem ettevõte, metallurgiatehas, on kinni pandud, tööd pole. Kohalikus ajalehes on kuulutus: saabub meesstripparite trupp, kelle esinemistele pileti saamine ähvardab nii mõnegi pere eelarv

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Alexela Kontserdimaja, Tallinn

Ladies' Night. Ainult naistele (2018. a versioon)

19.01.2020, 19:00 - 22:15

Hind alates: 26.4 €
Maksimumhind: 64.65 €
Omadused
Uudiskiri