Kuressaare Family and Garden Apartments 3-toaline külaliskorter

Kuressaare Family and Garden Apartments 3-toaline külaliskorter

Pärna tänav 58-3, Kuressaare linn, Saaremaa vald, Saare maakond

BRONEERI Vaata kaardil

Valgusküllane, peresõbralik, hea asukoha, terrassi ja hooviga 3-toalisel korteril Kuressaare kesklinnas on privaatne sissepääs ja parkimiskoht aias. Elutoast pääseb möbleeritud terrassile ja aeda, kus saab grillida, kiikuda ja liivakastis mängida.

Korteri 2 magamistuba asuvad eraldi korrustel, kokku on 5+1 kohta. Täiskasvanutele 2 kahe- ja 1 üheinimesevoodi ning võrevoodi 0-3 a lapsele. Lisaks on korteris elutuba hästivarustatud kööginurgaga, vannituba ja esik. Kohapeal on olemas pesumasin, nõud, TV, föön, WiFi, mänguasjad, abivahendid lastega peredele (pissipott, söögitool jms). Õues on grill.

Ajad ja hinnad

01.01–31.12

Avatud ainult ettetellimisel

Omadused

  • WIFI

Ligipääsujuhend

Korter asub kesklinnas, Kuressaare Veski kõrval. Lennujaam asub 4 km kaugusel ning sealt tulles tasub võtta takso. Bussijaam asub ainult 450 m kaugusel kohe Pärna tänava lõpus. Bussilt tulles on parim viis kohale jalutada. Autoga mööda Pärna tn tulles keera kohe peale Saaremaa Veskit paremale Lydia Koidula tänavale, sest maja asub Lydia Koidula ja Pärna tn ristis ning aias olev parkimiskoht jääb Lydia Koidula tänava poolsesse külge.

Ligipääs

  • Viidastatud või tähistatud
  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Ühistranspordiga
  • Sõiduautoga

Lähedal asuvad peatused

Buss: Kuressaare Bussijaam

Koordinaadid

Vaata kaardil

Lähipiirkonnas

Vaata kaardil