Kraftwerk 3D

Kraftwerk annab veebruaris Tallinnas võimsa 3D kontserdi

17. veebruaril astub Saku Suurhallis üles elektroonilise popmuusika fenomen Kraftwerk. Piletid Kraftwerk 3D kontserdile on nüüd müügil Piletilevis hinnaga alates €39.

Kraftwerk esindab elektroonilise muusika absoluutset maailma tippklassi. Bänd on tegutsenud alates aastast 1969 ning neid peetakse elektroonilise popmuusika žanri pioneeriks. Juba veebruaris jõuab Kraftwerk Tallinnasse ning annab vaatemängulise 3D kontserdi Saku Suurhallis.

Bändi tegevusele panid alguse kaks toonast klassikalise muusika õpilast – Florian Schneider ja Ralf Hütter. Esimesed kaks albumit, Kraftwerk (1970) ja Kraftwerk 2 (1972) koosnevad peamiselt muusikalisest improvisatsioonidest klassikaliste pillidega (kitarr, bass, trummid, orel, viiul). Kolmas album Ralf und Florian (1973) on kõlapildilt sarnasem tänaseks klassikaliseks saanud Kraftwerki saundile. Rahvusvahelise läbimurde tõi aga bändi neljas kauamängiv Autobahn (1974). Duo investeeris rohkem nii uude stuudiotehnikasse kui ka albumi esitlustuuri. Plaat kõlab elektroonilisemalt kui bändi varasem looming ning oma uudse lähenemisega võitis Kraftwerk juurde palju toetajaid ja fänne.

Tänaseks päevaks on bänd andnud välja kümme albumit, võitnud mitmeid mainekaid muusikaauhindu, sealhulgas ka kaks Grammyt. Kraftwerki live-kontserdid on tõeliselt muljetavaldavad vaatemängud, kus avaldub inimese ja roboti sünergia ning pööratakse tähelepanu ka kõige väiksematele detailidele. Visuaalsed 3D efektid (mille tarbeks jagatakse publikule kohapeal tasuta 3D prillid) täiustavad elektroonilise muusika poolt saadetud rännakut ideaalselt.

Kraftwerk 3D kontsert toimub Tallinnas, Saku Suurhallis 17. veebruaril. Piletid vaatemängulisele show’le on nüüd müügil Piletilevis hinnaga alates €39.

Vaata ja kuula:
Kraftwerk – The Robots https://www.youtube.com/watch?v=VXa9tXcMhXQ 
Kraftwerk – Das Model https://www.youtube.com/watch?v=OQIYEPe6DWY
Kraftwerk – The Man Machine (live) https://www.youtube.com/watch?v=Mkd7LbQnfIQ
Kraftwerk – Radioactivity (live) https://www.youtube.com/watch?v=IWsQgmq-fNs

Kraftwerk annab veebruaris Tallinnas võimsa 3D kontserdi

17. veebruaril astub Saku Suurhallis üles elektroonilise popmuusika fenomen Kraftwerk. Piletid Kraftwerk 3D kontserdile on nüüd müügil Piletilevis hinnaga alates €39.

Ajad ja hinnad
Haabersti linnaosa, Saku Suurhall

Kraftwerk 3D

17.02.2018, 19:00 - 22:00

Hind alates: 39 €
Maksimumhind: 45.9 €
Omadused