Korvpallishow. Martin Müürsepa ''Viimane lahing''

Martin Müürsepa "Viimane Lahing" toob Eestisse tõelised maailma korvpallitipud
Ainsa eestlasena unistusteliigasse NBA jõudnud Martin Müürsepp võtab 26. septembril Saku Suurhallis toimuval „Viimasel Lahingul“ enda kõrvale endised võistkonna kaaslased üle maailma, et platsil mõõtu võtta legendaarse Tallinna Kaleviga.

Oma staatusele kohaselt saab Eesti läbi aegade üks parimaid korvpallureid lõpuks väärika “Viimase Lahingu”. Peakangelase Martin Müürsepa kinnitusel toob mäng kokku erinevate liigade ja riikide korvpallitipud, kellega mees on kustumatuid mälestusi oma karjääri jooksul jaganud. „Minu ja loodetavasti ka publiku jaoks saab see olema midagi hoopis rohkemat kui korvpallimäng. See on õhtu, mis paneb ilusa punkti minu mängijakarjäärile, mille käigus olen kohanud väga häid mängijaid ja veel paremaid sõpru,“ tõi Müürsepp välja. Tema kõrval seisavad Saku Suurhallis olümpiavõitjad, maailmameistrid, Euroopa meistrid ja Euroliiga võitjad, et ühiselt mõõtu võtta eesti au ja uhkusega, legendaarse Tallinna Kaleviga.
Müürsepp on oma karjääri jooksul mänginud seitsmes eri riigis, ning sel suvel on ta käinud taas Venemaal, Iisraelis, Kreekas ja mujal, et tuua Eestisse mängumehed, keda arvatavasti koos pole nähtud kunagi ühel mänguväljakul varem ega nähta arvatavasti ka kunagi hiljem. „Minu ja kõikide meeste eesmärk väljakul on anda endast sel õhtul kõik ja näidata mind läbi aastate toetanud Eesti kodupublikule ainukordset ja põnevat mängu. See mäng saab olema minu tänusõnad ja kummardus fantastilistele fännidele, kes mind ja eesti korvpalli on toetanud kõik need aastad“ ütles Müürsepp. 


Martin Müürsepp võtab ette oma "Viimase Lahingu" korvpalliväljakul 26. septembril 2019 aastal Saku Suurhallis ning piletid Eesti spordi suursündmusele on saadaval Piletilevis alates 27. septembri hommikust kella 10:00st. Martin Müürsepp on Eesti läbi aegade üks kõige edukaim korvpallur, kes jõudis Andres Sõbra trennidest unistuste korvpalliliigasse NBAsse aastatel 1996-1998, mil platsil olid suurnimed Michael Jordan, Allen Iverson, Kobe Bryant, Scottie Pippen, Karl Malone ja paljud teised. 2000. aastal võitis Müürsepp Kreekas AEK Ateenaga Saporta karika. 2003/2004 hooajal viis Müürsepp Kaasani Unicsi ridades meeskonna FIBA Europe League võitjaks ja teenis finaalturniiri väärtuslikuima mängija tiitli.


Martin Müürsepa “Viimane Lahing” on kindlasti ainukordne spordielamus kogu eluks, mida on võimalik oma silmaga näha ainult 5700 inimesel Saku Suurhallis 26. Septembril 2019 aastal. Tule kohale ja saa osa Eesti korvpalliajaloo ühest olulisemast peatükist!

Martin Müürsepa "Viimane Lahing" toob Eestisse tõelised maailma korvpallitipud
Ainsa eestlasena unistusteliigasse NBA jõudnud Martin Müürsepp võtab 26. septembril Saku Suurhallis toimuval „Viimasel Lahingul“ enda kõrvale endised

Ajad ja hinnad
Haabersti linnaosa, Saku Suurhall

Korvpallishow. Martin Müürsepa ''Viimane lahing''

26.09.2019, 19:00 - 23:59

Hind alates: 13.9 €
Maksimumhind: 99.9 €
Omadused
Uudiskiri