Kontsertsari IMPROTEST: Pearu Helenurm ja Margo Pajula

Pearu Helenurm on aastatuhande vahetusel tegevust alustanud fusion-ansambli Phlox klahvpillimängija ja üks muusika autoritest. Sporaadiliselt teeb kaasa ka vabamas vormis või sootuks vormita muusikat esitavates üksustes nagu Lahkhelid ja erinevad juhuslikud kooslused. Kevadeti toimuval Maikellukese päevade festivalil veab koos Heikki Tikasega absurd-orkestrit Estonian Bad Dream Big Band.

Margo Pajula on peamiselt tuntud 1993. aastast tegutseva mürarokiansambli Zahir trummarina, lisaks mänginud otsatus hulgas muudes kooslustes nagu BF, Phlox, Lippajad, Estonian Bad Dream Big Band ja Halinga puhkpilliorkester.

Improtest on kontserdisari, mis toob kuulajateni improvisatsioonilise muusika nähtusi meilt ja mujalt. Sarja kontserdid toimuvad alates 2005. aastast kord kuus.

Esinejad: Pearu Helenurm (klahvpillid, vahendid), Margo Pajula (löökpillid, vahendid)Ninh Lê Quan / Taavi Kerikmäe Kuraatorid: Mart Soo, Taavi Kerikmäe
Toetajad: Eesti Kultuurkapital, Tallinna Kultuuriamet
Kestus: 50’
Pilet: eelmüügis Piletilevis ja kohapeal 5/8 EUR

Pearu Helenurm on aastatuhande vahetusel tegevust alustanud fusion-ansambli Phlox klahvpillimängija ja üks muusika autoritest. Sporaadiliselt teeb kaasa ka vabamas vormis või sootuks vormita muusikat esitavates üksustes nagu Lahkhelid ja erinevad juh

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Kanuti Gildi SAAL, Tallinn

Kontsertsari IMPROTEST: Pearu Helenurm ja Margo Pajula

03.06.2018, 19:30 - 20:30

Hind alates: 5 €
Maksimumhind: 8 €
Omadused
sünnipäev EV100