Kontsert-õhtusöök Teletornis Helin-Mari Arder ''Õhtuhämaruse tunnid''

Esinevad:
Helin-Mari Arder - laul, 
Teet Raik - kitarr, trompet, 
Ara Yaralyan - kontrabass

Helin-Mari Arder on kodupublikule tuttav oma päikeselise esinemisviisi poolest, esitades ühtviisi pühendunult nii eesti autorite muusikat, originaalloomingut, brasiilia bossa-novasid, jazzistandardeid ning prantsuse shansooni. Viimastel aastatel on lauljatar sügavamalt sukeldunud originaalloomingu maailma, kirjutades uut muusikat nii suurtele kui ka väikestele kuulajatele. Helin-Mari kirjutatud "Naerulohkudega maailm" Olivia Saare luulele kõlas 2019. aasta laulupeol mudilaskooride esituses. Plaadid "Ununenud unistused", "Valge aeg", "Öö valgus" ning kevadel ilmunud "Sinine" koosnevad suures osas lauljatari originaalmuusikast.

Suur osa Helin-Mari kirjutatud lauludest on sündinud eesti luuletajate luulele. Nii kõlavadki ka Teletorni kontserdil laulud, mille muusika on inspireeritud erinevate autorite loomingust. Nende hulgas on näiteks Eeva Park, Ott Arder, Viivi Luik, Jaan Kross, Leelo Tungal, Ilona Laaman, Airis Erme jt.

Teet Raik on kitarrist, trompetist ning mitme bigbändi ja Eesti Kaitseväe Orkestri dirigent. Lisaks seab Teet muusikat nii suurtele kui ka väikestele koosseisudele ning kirjutab originaalmuusikat. Tema tegevusalade hulka kuulub ka helindamine, muusika salvestamine ning fotograafia.

Ara Yaralyan kuulub juba aastakümneid eesti bassimängijate raudvarasse. Lisaks muusika kirjutamisele ning seadmisele tegeleb ta noorte jazzmuusikute õpetamisega ja lööb kaasa mitmetes rahvusvahelistes koosseisudes. Ara muusikalised eeskujud annavad aimu tema sügavast kiindumusest jazzmuusikasse (Brad Mehldau, Marc Johnson jpt). 

Sissepääs Teletorni kontsedipiletiga alates kella 18
Õhtusöögi algus 18:30
Kontserdi algus 20

Kontsert kestab orienteeruvalt 1 tund ja 20 minutit ühes osas.

Piletid Piletilevis

Esinevad:
Helin-Mari Arder - laul, 
Teet Raik - kitarr, trompet, 
Ara Yaralyan - kontrabass

Helin-Mari Arder on kodupublikule tuttav oma päikeselise esinemisviisi poolest, esitades ühtviisi pühendunult nii e

Ajad ja hinnad
Pirita linnaosa, Tallinna Teletorn

Kontsert-õhtusöök Teletornis Helin-Mari Arder ''Õhtuhämaruse tunnid''

07.11.2019, 20:00 - 23:59

Hind alates: 19 €
Maksimumhind: 49 €
Omadused
Uudiskiri