Kontsert "Jõulueelne valss"

Valssi peetakse kõige ilusamaks ja romantilisemaks muusikaks. Kutsume teid grandioossele "valsi stiilis" kontserdile, et saata ära sügis ja tervitada talve. Kontserdile kutsuvad teid Loode-Venemaa Suure sümfooniaorkestri virtuoosidest muusikud. Kontserdil "Jõulueelne valss" kõlavad "valsside kuninga" Johann Straussi, ungari "operetikuninga" Ferenc Lehari, ülituntud Pjotr Tšaikovski, soome helilooja Jan Sibeliuse parimad ja kõige kuulsamad valsid, Jevgeni Doga kuulsamad teosed ja muu.

Selle kollektiivi koosseis on unikaalne - 20 professionaalset muusikut, kellest igaüks orkestri pillirühma kontsertmeister või juht. Need on kõige andekamad, talendikamad ja algupärasemad artistid. Orkestri liidrid, kellel vaid harva õnnestub ühel laval kohtuda.

Valssi peetakse kõige ilusamaks ja romantilisemaks muusikaks. Kutsume teid grandioossele "valsi stiilis" kontserdile, et saata ära sügis ja tervitada talve. Kontserdile kutsuvad teid Loode-Venemaa Suure sümfooniaorkestri virtuoosidest muusikud. Konts

Ajad ja hinnad
Tartu linn, Vanemuise Kontserdimaja

Kontsert "Jõulueelne valss"

18.12.2021, 17:00 - 18:30

Hind alates: 18.9 €
Maksimumhind: 27.9 €
Kesklinna linnaosa, Estonia kontserdisaal

Kontsert "Jõulueelne valss"

19.12.2021, 17:00 - 18:30

Hind alates: 18.9 €
Maksimumhind: 27.9 €
Omadused
Uudiskiri