Kolmanda Silma Festival

Esmakordselt toimuv astroloogia, müstika ja spirituaalse elulaadi festival toob külastajateni ettekanded Eesti tuntuimatelt astroloogidelt, sensitiividelt ning tavaarusaamade taha vaatavatelt õpetajatelt. Terve päeva jooksul toimuvad presentatsioonid, töötoad, showd, seminarid ja privaatsed kohtumised selgeltnägijate, sensitiivide, ravitsejate ja parapsühholoogidega. Festivalialal on avatud temaatiline turuala.

Pealaval esinevad Igor Mang, Anastasia (Nastja), Anu Pahka, Kaia-Liisa Reinut. Siret ja Janno Seeder toovad publikuni Eesti esimese Feng Shui show. Hüpnotisöör Marissa on publiku ees hüpnoosishowga. Venemaalt tuleb needustest ja naiselikust väest rääkima - ja mitte ainult rääkima - dr Natalja Onufrieva. Laval toimub ka Hollandi maagide väerituaal.

Lisaks toimub erinevaid töötubasid ja minikontserte. Seminariruumid sisustavad Taevas ja Maa keskus ning Tervendavate Helide keskus oma programmiga. Festivalialal saab ka silmast-silma kohtuda selgeltnägijate, tervendajate, astroloogidega ning neilt nõu ja abi küsida. Festivali turualal saab osta temaatilist kaupa, raamatuid ja kunstiteoseid.

Lisaks tavapiletile on müügis VIP-piletid, mis sisaldavad eelisjärjekorras ja tasuta sissepääsu tasulistele kohtumistele töötubadesse ja seminaridele ning VIP-pileti omanikud saavad festivalil ka kinkekoti meentega korraldajatelt ja festivalil osalejatelt.

Festivali kõik showd on eesti- ja venekeelse tõlkega.

Korraldaja: Kolmanda Silma Festival OÜ ja TV3 AS
Kontakt: info@kolmandasilmafestival.ee; telefon 55 562 255

Esmakordselt toimuv astroloogia, müstika ja spirituaalse elulaadi festival toob külastajateni ettekanded Eesti tuntuimatelt astroloogidelt, sensitiividelt ning tavaarusaamade taha vaatavatelt õpetajatelt. Terve päeva jooksul toimuvad presentatsioonid

Ajad ja hinnad
Lasnamäe linnaosa, Tondiraba jäähall, Tallinn

Kolmanda Silma Festival

07.10.2017, 11:30 - 23:59

Hind alates: 19.89 €
Maksimumhind: 59.9 €
Omadused