Koit Toome & Radar ''Jaak Joala kuldaeg''

Sel suvel, 7. juunil toimub Tallinnas, Pirita kloostri varemetes ainukordne kontsert, kus Jaak Joala aegumatud hitid kõlavad ansambli Radar ja Koit Toome esituses.  Kontsertõhtu „Jaak Joala kuldaeg“ on retrospektiivne tagasivaade laulja hiilgeajale ning toob üheks õhtuks lavalaudadele taas kokku ansambli Radar.

“Suvine kontsertõhtu saab olema kui ajamasinas tagasiminek - kõlab Jaak Joala looming tema hiilgeajast 80ndatel ning otseloomulikult kuuleb laval vana, head Radarit,” sõnab Radari bassist Raul Vaigla.
Jaak Joala repertuaari esitab Jaak Joala pikaaegne sõber Koit Toome, kellele oli Joala suurim muusikaline mõjutaja, eeskuju ja mentor juba teismeeast saadik.

Ansambel Radar oli 1977-1987. aastal tegutsenud progeroki ja jazz fusioni kollektiiv, mis oli aastatel 1977-1983 Jaak Joala saateansambel. Kollektiiv pälvis Tartu muusikapäevadel 1982., 1983. ja 1984. aastal Grand prix ning aasta hiljem parima instrumentaalansambli tiitli.

7. juunil astub ansambel Radar üles koosseisus:
Sergei Pedersen (klahvpillid)
Aare Põder (klahvpillid)
Raul Vaigla (basskitarr)
Mikk Simson (löökpillid, külalismuusik)
Jorma Puusaag (kitarr, külalismuusik)

Esimestele piletid hinnaga 17€

Sel suvel, 7. juunil toimub Tallinnas, Pirita kloostri varemetes ainukordne kontsert, kus Jaak Joala aegumatud hitid kõlavad ansambli Radar ja Koit Toome esituses.  Kontsertõhtu „Jaak Joala kuldaeg“ on retrospektiivne tagasivaade laulja hiilgeajale n

Ajad ja hinnad
Pirita linnaosa, Pirita klooster

Koit Toome & Radar ''Jaak Joala kuldaeg''

07.06.2018, 19:00 - 23:59

Täiskasvanu: 18.39 €
Omadused