Kõik Tourestile!

17. jaanuar 2020

7.-9. veebruarini toimub 29. korda Eesti oma turismimess Tourest. EASi turismiarenduskeskuse jaoks on see hea võimalus nii siseturismile kaasa aidata kui ka tutvustada Eestit väärt turismisihtkohana välismaistele reisikorraldajatele.

Aitame Eesti piirkondadel osaleda Puhka Eestis hallis, oleme Eestis puhkamise sõnumi levitamiseks kujundanud Touresti sissepääsu ja Puhka Eestis halli sissepääsud. PuhkaEestis/Visit Estonia on kuvatud ka Toidualal, esinejate laval ning seminariruumides. Loomulikult lööme kaasa ürituse reklaamis: jälgige visitestonia.com avalehte ning Puhka Eestis Facebook’i lehte.

ETFLi ja EASi turismiarenduskeskuse koostöös toimub ka sel aastal workshop nimega Tourest Hosted Buyers Program. Üritus leiab aset juba kolmandat järjestikust aastat ning selle raames kutsutakse Eestisse välisriikide reisikorraldajad, kes veel ei müü Eestit kui turismisihtkohta või küll teevad seda, ent soovivad oma Eesti tootevalikut laiendada. Selle aasta üritusel osaleb 57 välisreisikorraldajat Saksamaalt, Austriast, Belgiast, Taanist, Itaaliast, Hollandist, Norrast, Rootsist, Poolast ja Soomest.

Messi esimesel päeval, 7. veebruaril toimuval workshopil Maarjamäe lossis kohtuvad välisreisikorraldajatega Eesti turismiettevõtted ja sihtkohad. Pärast seda tutvuvad välisreisikorraldajad Touresti messi väljapanekuga ning nädalavahetusel toimub osalejatele neli FAM-reisi Eesti eri piirkondadesse (Põhja-Eesti, Lõuna-Eesti ja Tartu, Saaremaa ja Muhumaa ning Haapsalu ja Pärnu).

Jälgi Touresti infot: https://tourest.eu/