Koer heinakuhja otsas'

Koer heinakuhja otsas on muusikaline komöödia kahes vaatuses

Muusikalise teatri „Peterburi operett“ etendused olid Tallinnas kolmel korral müüdud täismajale!

Hispaania dramaturgi Lope de Vega näidend „Koer heinakuhja otsas“ on juba nelja sajandi vanune, kuid seda endiselt loetakse hingelise tarkuse allikaks kõikide jaoks, kes armastab või soovib armastada, kuid kardab seda. Meie publikule avanes Lope de Vega poeetiline keel lavastaja Jan Frid nõukogude filmi kaudu Margarita Terehhova ja Mihhail Bojarski pearollides.

Teodoro on rikka ja kuulsa komtessi Diana de Belflor sekretär, kes on armunud teenijatüdrukusse Marsella´sse. Jälgides nende romaani arengut, tunneb proua järsku, et temas virgub armukadedus. Kuid Diana ei saa sekretärile oma armastust avaldada. Teodoro´l ei ole valikut – tema peab ära sõitma selleks, et otsida õnne teistes maades ning lakhuda Diana majast, kuigi armunute hinged kuuluvad teineteisele. Siis abiks tuleb tema teener Tristan..........

"Koer heinakuhja otsas" on tõelise armastuse anatoomia. Hingestatud Lope de Vega loominguga, etenduse autorid uurivad selles armastuse kõike alatoone. Publik näeb tõelist komöödiat! Etendus koosneb hispaania armuintriigidest, kirglikutest kallistustest, kaasahaaravatest tantsudest, elegantsest poeesiast ja muidugi meeldejäävatest meloodiatest.

Teaatri unikaalsus on hästi õpitud artistides, kes laulavad raskeid vokaalpartiisid ning ise tantsivad meisterlike koreograafia numbreid. Hiilgavad dekoratsioonid, ilusad kostüümid, sädelevad tantsud muusikalise teatri „Peterburi operett“ artistide esituses viivad teid meeldejääva sündmuse atmosfääri!

Üritus on vene keeles.

Koer heinakuhja otsas on muusikaline komöödia kahes vaatuses

Muusikalise teatri „Peterburi operett“ etendused olid Tallinnas kolmel korral müüdud täismajale!

Hispaania dramaturgi Lope de Vega näidend „Koer heinakuhja otsas“ on juba

Ajad ja hinnad
Narva, Kultuurimaja Rugodiv, Narva

''Koer heinakuhja otsas''

18.11.2018, 17:00 - 20:00

Hind alates: 12 €
Maksimumhind: 25 €
Omadused