Kiidi turismitalu

Kiidi turismitalu

Kiidi küla, Rõuge vald, Võru maakond

TELLI Vaata kaardil

Kiidi turismitalul on traditsioonilisele Lõuna-Eesti talule omane arhitektuur, talumaja ja ait on tüüpilised möödunud sajandi alguse ehitised. Endisaegsest maakivist vundamendiga talu laudast on saanud puhkemaja kaminasaal, mis sobib hästi nii koosviibimiste kui ka seminaride korraldamiseks.

Kiidi on mõnus paik perepuhkuseks, matkalistele ja suurematele gruppidele puhke- ning peatuspaigaks. Talu köök pakub maitsvat eesti toitu. 

Suvel kutsuvad matkarajad ja palliplatsid, talvel mäesuusanõlvad ja murdmaasuusarajad. Külalistel on võimalik käia soome saunas, kerisega eesti saunas või suitsusaunas.

Ajad ja hinnad
Avatud aastaringselt

Avatud ainult ettetellimisel

 • Voodikoht toas/inimese hind:

  alates

  13 €
 • Terve maja hind:

  alates

  160 €
 • Täpne hind selgub teenuseosutajaga konsulteerimisel.

  TELLI
Omadused
Ligipääsujuhend

Võrust Kiidile 15 km: 1. Ületage Võrus Kreutzwaldi tänava lõpus olev raudtee, pöörake paremale. 2. Pärast Võru-Valga maanteed 5 kilomeetrit, pöörake vasakule Rõuge suunas (viit Rõuge 8). 3. Pärast Soe bussipeatust olge tähelepanelik, sest üsna pea, 800 m pärast, näitab viit Nursi 4,5 paremale. Samas pruuni värvi viit Hinni kanjon 3 km. Pöörake vastavalt viidale paremale. 4. Pärast 800 m läbimist näitab viit Kiidi 1 km vasakule metsa. Sõites u 200 m metsateel hargneb tee Mäe-Kiidi ja Ala-Kiidi vahel.

Ligipääs
 • Viidastatud või tähistatud
 • Ekskursioonibussiga
 • Sõiduautoga
Koordinaadid
Vaata kaardil
Tutvu ka teiste pakkumistega
Lähipiirkonnas
Vaata kaardil