Käsikellaansamblite kontsert ''SUE'S BLUES 3''

 

 

Mustpeade Maja Valges saalis helilooja Susan T. Nelson (USA) autorikontsert “Sue’s Blues 3”

 

Esinevad:
Nõmme Kultuurikeskuse kõik käsikellade ansamblid: Campanelli, käsikellastuudio KellaRing noorte- ja kontsertansambel, külalisena Kiili rahvamaja ansambel Grazioso. Kõikide ansamblite kunstiline juht ja dirigent on Inna Lai.
Solistidena teevad kaasa:
Krista Citra Joonas flöödil, Hando Põlluste klarnetil, Jaan Mesi trompetil, Märt Roogna elektrikitarril, Sung Kyung Kim viiulil ja Aivar Lai löökpillidel.

 

Laval on 40 kellamängijat koos 281 kellaga.

 

Helilooja Susan T.Nelson (USA) on helilooja-arranžeerija ja multiinstrumentalist. Tema põhiinstrumentideks on orel, klaver, klavessiin, flööt, plokkflööt ja kitarr.
Helilooja loomingusse kuulub üle 200 teose ja arranžeeringu. Teoseid on avaldatud alates 1991. aastast 20 erineva USA kirjastuse poolt. Tema teoseid on esitatud erinevatel festivalidel Šotimaal, Hong-Kongis, Saksamaal ja Eestis ( ansambel Campanelli, dir Inna Lai).Susan peab oma kodulehte, kus ta peab oma Virtuaalset käsikellade muuseumi.Susani looming käsikelladele on huvitav, sest ta kasutab oma teostes palju erinevaid instrumente, muutes sellega helikeele omapäraseks ja originaalseks.

 

Pilet eelmüügist 10 €, samal päeval 15 €, osta saab Nõmme Kultuurikeskuse valvelauas ja Piletilevis.

 

 

 

 

Mustpeade

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja

Käsikellaansamblite kontsert ''SUE'S BLUES 3''

02.07.2019, 19:00 - 20:00

Täiskasvanu: 10 €
Omadused
Uudiskiri