Kammernaiskoor Sireen. O Swallow, Swallow

Sireenid ootavad Sind 25. jaanuaril nautima noore andeka dirigendi Benjamin Kirki ning kammernaiskoor Sireeni koostöö vilju.
Kontserdi kava on mitmekesine. Esmakordselt saab Sireeni esituses kuulda nii traditsioonilist inglise helikõla kui ka vanamuusikat. Lisaks Eesti helilooja Riho-Esko Maimetsa Sireenile pühendatud uudisteos "Memorare", mis on alates esmaettekandmisest möödunud aasta jaanuaris saanud helilooja poolt uue ja huvitava edasiarenduse. 

Kava:
* Benjamin Britten's Three Carols for Upper Voices.
* Hildegaard from Bingen - O viridissima Virga
* Magister Perotinus - Viderunt omnes
* Gustav Holst - 5 Songs from 'The Princess', Tennyson 
* Gustav Holst - Ave Maria
* Riho Maimets - Memorare 


KAMMERNAISKOOR SIREEN
Kammernaiskoor Sireeni taotluseks on luua hõrku kuid naiselikult tummist ja lummavat kõla, sidudes naiskoorile omase heliseva kõlavärvi kammerlikult selge vokaaliga. Iga Sireeni hääl annab oma panuse ilu loomisse ja iga lauljaon võimekas solist. Nii võib kõigest kahekümnepealine koor täita suuri kontserdisaale, pakkudes sealsamas kammerlikke külmavärinaid õhkõrnas pianissimos.
Koori kõlas on tunda eri elualadelt tulnud lauljate alternatiivsust, kontraste, mitmemõõtmelist paindlikkust ning individuaalsust. Tegemist on amatöörkooriga, kus laulavad harrastusmuusika profid kogu oma kire, kogemuse ja sügava musikaalsusega. See teeb Sireenist paindliku ja vastutustundlikupartneri kõikvõimalikeks žanriülesteks ja harjumuspäratuteks kooslusteks – olgu nendeks siispunkkontserdid, lavastused, ooperid või midagi täiesti senitundmatut.

BENJAMIN KIRK
Benjamin Kirk on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias koorijuhtimise bakalaureuse- ja magistriõppe Tõnu Kaljuste käe all ning täiendanud end Inglismaal Kuninglikus Muusikaakadeemias Patrick Russilli juhendamisel. Praegu on tal käsil magistriõpingud muusikaakadeemia orkestridirigeerimise klassis ning tema erialaõpetajateks on Paul Mägi ja Tõnu Kaljuste. Oma lühikese karjääri jooksul on Kirk töötanud selliste koosseisudega nagu Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Eesti Rahvusmeeskoor, Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor, Tallinna Kammerkoor, Voces Musicales jpt.


Võta meiega ühendust:
Produtsendid Maarja Malmet ja Helene Uppin
e-post: maarjamalmet@gmail.com ja helene.uppin@gmail.com
telefon: 5837 4252 (Maarja Malmet)
Sireen sotsiaalmeedias:

https://www.facebook.com/KammernaiskoorSireen/
https://www.instagram.com/chamberchoirsireen/
https://soundcloud.com/kammernaiskoor-sireen

Kammernaiskoor Sireen 
EE831010220213835227 (SEB)

Sireenid ootavad Sind 25. jaanuaril nautima noore andeka dirigendi Benjamin Kirki ning kammernaiskoor Sireeni koostöö vilju.
Kontserdi kava on mitmekesine. Esmakordselt saab Sireeni esituses kuulda nii traditsioonilist inglise he

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Niguliste kirik, Tallinn

Kammernaiskoor Sireen. O Swallow, Swallow

25.01.2018, 19:00 - 23:59

Hind alates: 7 €
Maksimumhind: 9 €
Omadused