Kadrioru kunstimuuseumi perehommikud

LOSSI PEREHOMMIKUD
Kadrioru kunstimuuseumis ja Mikkeli muuseumis

Iga kuu kolmandal laupäeval kell 12.00 ootavad lossidaamid külla 5–9-aastasi lapsi koos ema või isaga, vanaema või vanaisaga, et veeta tore ja huvitav hommik kunstimuuseumis. Sellel hooajal keskendume igal kohtumisel kindlale elukutsele, mis aitab meil kunstiteoseid uuest küljest avada. Peale temaatilist jalutuskäiku, vestlust ja mänge minnakse lossikooli joonistama või meisterdama. Toredat laupäevahommikut jääb meenutama omavalmistatud kunstiteos.

Perehommik kestab kuni 90 min

Perehommikute toimumisajad:
21.04.2018 kell 12.00 Elukutse: LAEVAKAPTEN (Kadrioru kunstimuuseumis, Vene meremaalija Ivan Aivazovski loomingu näitusel)
19.05.2018 kell 12.00 Elukutse: AEDNIK (Kadrioru kunstimuuseumis ja pargis)

21.04.2018
Laevakapten
Kadrioru kunstimuuseumis, Vene meremaalija Ivan Aivazovski loomingu näitusel

Justkui kapten laevatekil soovis Peeter I nautida oma Kadrioru lossi magamistoa aknast avanevat vaadet Tallinna lahele. Ta armastas merd üle kõige, nagu ka sajand hiljem elanud kuulus Vene meremaalija Ivan Aivazovski, kellele on pühendatud suursugune näitus Kadrioru kunstimuuseumis. Tunnis ootab lapsi ja nende vanemaid unustamatu reis kaugele maale – üle Läänemere, edasi Itaalia Vahemere rannikule ja siis läbi Bosporuse väina kuni kunstniku koduni – Krimmis Musta mere ääres asuvasse Feodossijasse.

19.05.2018
Aednik
(ehk „Pargi keel“)
Kadrioru kunstimuuseumis ja lilleaias

Koos barokse suvelossiga kavandati 300 aastat tagasi uhke, paljude purskkaevude ja rohkete skulptuuridega park. Missugune see välja nägema pidi, saadakse teada vanu plaane uurides. Kehastume ise aednikuks ja õpime tundma prantsuse pargi „keelt” ning selle elemente. Uurime, kuidas hoolitseda lilleliste mustrite eest ja mida aednik pargi kohta veel teadma peab. Kujundame enda pargi plaani ja meisterdame kuju, mis sobiks lilleaeda kaunistama.

LOSSI PEREHOMMIKUD
Kadrioru kunstimuuseumis ja Mikkeli muuseumis

Iga kuu kolmandal laupäeval kell 12.00 ootavad lossidaamid külla 5–9-aastasi lapsi koos ema või is

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Kadrioru kunstimuuseum

Профессия: Садовник - НА РУССКОМ / Kadrioru kunstimuuseumi perehommik. Elukutse: Aednik - VENE KEELES

12.05.2018, 12:00 - 13:00

Elukutse: Aednik - Eeesti keeles. Kadrioru kunstimuuseumi perehommik

19.05.2018, 12:00 - 13:00

Hind alates: alates 3.5 €
Maksimumhind: alates 9 €
Omadused
sünnipäev EV100